Колос

Олег Ільїн (8) Лассіна Траоре (90, а/г)

8 березня, Львів, «Арена Львів», 18:00
Пряма трансляція – UPL.TV

«Шахтар» після 17 поєдинків має 37 очок за найкращої різниці м’ячів (34–15) і розташовується на другій позиції в турнірній таблиці. У попередній зустрічі «оранжево-чорні» здобули яскраву та важливу перемогу над одним із конкурентів у чемпіонський боротьбі «Кривбасом» (5:2). Наставника донеччан Маріно Пушича визнано тренером туру Прем’єр-ліги, а найкращим гравцем обрали півзахисника «гірників» Дмитра Криськіва, який зробив дубль у ворота криворіжців. Саме Криськів є найбільш результативний гравцем команди в поточному чемпіонаті (6 голів та 2 асисти).

До матчу «Шахтар» готувався у Львові, де команда проведе 3 домашні гри поспіль. Додамо, що зустріч з «Колосом» також пройде на «Арені Львів» за присутності обмеженої кількості уболівальників (до 500 глядачів).

«Колос» у 18 зіграних матчах набрав 24 очки й наразі посідає 8-ме місце. При цьому ковалівці демонструють найнадійнішу гру в обороні – за 13 забитих м’ячів у них лише 11 пропущених. Цікаво, що цього сезону підопічні Ярослава Вишняка ще не пропускали більше 1 гола у виїзних іграх. Після зимової перерви «Колос» провів 2 матчі. Спочатку на виїзді був обіграний «Верес» (2:0) завдяки м’ячам найкращого бомбардира ковалівців Андрія Цурикова (3 голи в цьому чемпіонаті) та литовського новачка Гітіса Паулаускаса, а в минулому турі «біло-чорні» на своєму полі поступилися «Руху» (0:1). Поєдинок з «гірниками» через перебір карток пропускатиме основний центральний захисник команди Валерій Бондаренко.

«Шахтар» і «Колос» зіграли 10 матчів у чемпіонаті України: 9 разів перемагали «оранжево-чорні», 1 зустріч завершилася внічию. Загальна різниця м’ячів: 27–6 на користь «гірників».

27 серпня 2023 року в першому колі УПЛ у Ковалівці «Колос» приймав «Шахтар». Матч пройшов за ігрової переваги гостей, яку вони втілили у 2 забиті м’ячі: на 24-й хвилині Єгор Назарина відкрив рахунок, а за мить до перерви Олексій Кащук оформив остаточний результат. 2:0 – перемога донеччан.

Матч «Шахтар» – «Колос» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Максимом Козиряцьким. Асистенти – Денис Романов та Ярослав Трехліб. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Олексій Деревінський).

15 Металіст 1925 25 4 7 14 25 44 19
16 Минай 25 2 10 13 18 40 16