Арена Львів

Минай

12 березня, Львів, «Арена Львів», 18:00
Пряма трансляція – UPL.TV

«Шахтар» упевнено розпочав весняну частину чемпіонату й, отримавши в 3 матчах максимум балів, вийшов на 1-ше місце в УПЛ. Наразі «гірники» мають 40 очок (різниця м’ячів: 37–17) та 2 матчі в запасі порівняно з конкурентами. У попередньому турі підопічні Маріно Пушича здобули перемогу над «Колосом» (3:2). У цьому поєдинку свої перші голи за клуб забив зимовий новачок «оранжево-чорних» Кевін, що відзначився дублем. Ще м’яч на рахунку Траоре, який забиває в другій грі поспіль.

Футболісти «Шахтаря» продовжують базуватися у Львові. Короткий проміжок між іграми заповнили 2 тренування, де працювали здебільшого над тактикою. Додамо, що зустріч на «Арені Львів», як і 2 попередні домашні матчі донеччан, пройде за присутності обмеженої кількості вболівальників (до 500 глядачів).

«Минай» також вдало розпочав другий етап сезону, зігравши внічию з «Дніпром-1» (1:1) та перемігши на своєму полі «Металіст 1925» (2:0). Це дозволило команді трохи покращити свої шанси в боротьбі за виживання, хоча закарпатці поки й залишаються на останній позиції в таблиці Прем’єр-ліги, маючи 10 очок після 18 матчів (різниця м’ячів: 9–27). У попередньому турі команда Желько Любеновича зазнала поразки у виїзній грі із «Зорею» (0:2).

«Шахтар» та «Минай» зіграли між собою 6 матчів в УПЛ: 5 разів перемагали «гірники» (5:1, 4:0, 4:1, 1:0, 4:1), ще 1 поєдинок завершився внічию (1:1). Загальна різниця м’ячів: 19–4 на користь «оранжево-чорних».

2 вересня 2023 року «Шахтар» та «Минай» зустрічалися на полі закарпатців. На 37-й хвилині захисник донеччан Микола Матвієнко відкрив рахунок, а по перерві Олексій Кащук (60-та хвилина) та Георгій Судаков (66-та) розвинули успіх. На 72-й хвилині господарі завдяки голу Єгора Гунічева відіграли м’яч, проте крапку в зустрічі поставив влучний удар Богдана В’юнника. 4:1 – перемога «гірників».

Матч «Шахтар» – «Минай» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Володимиром Новохатнім. Асистенти – Дмитро Оганесян та Василь Остапчук. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Максим Козиряцький).

14 Верес 24 4 8 12 22 35 20
15 Минай 26 3 10 13 20 40 19