Чемпіонат України серед жіночих команд. Вища ліга

Княжа Арена

Кривбас

24 квітня, Щасливе, «Княжа Арена», 11:00
Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі «Шахтаря»

Виїзною перемогою над «Ладомиром» (2:0) «Шахтар» перервав триматчеву серію поразок. Підопічні Романа Заєва отримали вихідний і після розпочали підготовку до поєдинку з «Кривбасом» на базі Академії в Щасливому. «Гірнички» з 22 балами посідають 5-те місце в таблиці (7 перемог, 1 нічия та 7 поразок, різниця м’ячів: 35–21). Зустріч з «Кривбасом» через дискваліфікацію пропускатиме нападниця Єлизавета Молодюк.

Роман Заєв, головний тренер:

– У міжсезоння склад «Кривбаса» суттєво змінився. Треба віддати належне молодим гравчиням і тренерському штабу, які намагаються нав'язати конкуренцію. Ми дуже системно й відповідально готуємося до поєдинку. Усе залежатиме від того, як правильно ми ухвалюватимемо рішення, щоб нівелювати небезпеку молоді опонента.

Перше коло Вищої ліги «Кривбас» завершив на першій сходинці турнірної таблиці, проте в міжсезоння склад команди суттєво змінився, і криворізький колектив покинули 9 гравчинь. У березні дозаявлено 10 футболісток, які були представницями «Кривбаса-2» та «Кривбаса» U15. У весняній частині сезону вихованки Костянтина Фролова перемогли «Ладомир» (4:3), поступилися «Ворсклі» (2:1) й «Колосу» (2:1), а в минулому турі поділили очки з «Металістом 1925» (2:2). Після 15 турів «Кривбас» із 35 очками розташовується на 2-й сходинці в таблиці чемпіонату (різниця м’ячів: 44–15). Гру із «Шахтарем» через отриману червону картку в попередньому турі пропускатиме основна захисниця Анна Іванова.

У Вищій лізі команди зустрічалися тричі. Усі поєдинки завершилися перемогою «Кривбаса».

Попередня гра

12 серпня 2023 року «Шахтар» і «Кривбас» зійшлися на «Княжій Арені». «Гірнички» одразу почали діяти першим номером і контролювали гру біля чужих воріт, але криворіжанки були ефективнішими в атаці й реалізували першу нагоду: Сонкенг підключилася і замкнула подачу головою. Наприкінці першого тайму господарки поля зрівняли рахунок: Мохнач подала з флангу, а Молодюк з льоту спрямувала м’яч у кут воріт. Після перерви «Шахтар» продовжив тиснути, але знову пропустив, коли Клімова на виході не вибила м’яч від воріт, а Ольхова зіграла на добиванні, та на це результативним ударом відповіла Молодюк. Нічийний рахунок був лише хвилину, адже «Кривбас» знову вийшов уперед: Белякова скористалася помилкою донеччанок в обороні. «Шахтар» поступився 2:3.