Полісся

Сергій Чоботенко (35)

11 серпня, Київська область, «Лівий берег», 18:00
Пряма трансляція – UPL.TV

«Шахтар» від старту чемпіонату захопив лідерство, упевнено перемігши в першому турі полтавську «Ворсклу» (5:0). Автором дебютного гола «гірників» у новому сезоні став Микола Матвієнко, який оформив дубль, ще по забитому м’ячу додали Олександр Зубков, Георгій Судаков та Данило Сікан. До поєдинку з житомирцями підопічні Маріно Пушича готувалися на своїй базі в спорткомплексі «Святошин», провівши повноцінний тренувальний цикл. Також цього тижня на «оранжево-чорних» чекала приємна подія – команда була нагороджена золотими медалями чемпіонів УПЛ-2023/24.

«Полісся» перед своїм другим сезоном в Прем’єр-лізі провело потужну трансферну кампанію: цього літа підписано вже 12 новачків, останній з яких – півзахисник Богдан Лєднєв. Житомирська команда пропускала стартовий тур чемпіонату через участь у кваліфікації Ліги конференцій УЄФА. Утім, подолати відбір підопічним Імада Ашура не вдалося – вони двічі програли словенській «Олімпії» (0:2 на виїзді та 1:2 вдома). Перший гол у новому сезоні забив Богдан Кушниренко.

У чемпіонаті України «Шахтар» і «Полісся» провели між собою 2 матчі – нічия та перемога житомирців. Загальна різниця м’ячів: 0–2.

25 травня «Полісся» та «Шахтар» грали в Житомирі в останньому турі минулого сезону. «Гірники» виходили на гру вже в статусі чемпіона й не мали турнірної мотивації, тоді як суперник боровся за потрапляння до єврокубків. Усе вирішили 2 голи в середині першого тайму: на 27-й хвилині Педро Енріке відправив м’яч у свої ворота, а в наступній атаці Луіфер подвоїв перевагу господарів. 0:2 – «поліські вовки» були сильнішими.

Матч «Шахтар» – «Полісся» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Олександром Шандором. Асистенти – Віктор Нижник та Олександр Корнійко. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Дмитро Панчишин).