Славутич-Арена

Жунiор Мораес (11)

19 травня, Запоріжжя, «Славутич-Арена», 17:00
Пряма трансляція на телеканалі 2+2

«Шахтар» уже цього туру може захистити чемпіонський титул – потрібно перемогти «Зорю», аби математично бути недосяжним для конкурентів. Для цього «гірники» знов повертаються до Запоріжжя на «Славутич-Арену», де в середу з рахунком 4:0 розбили «Інгулець» і втринадцяте у своїй історії здобули Кубок України.

Після одного вихідного дня підопічні Паулу Фонсеки 17 травня поновили роботу у Святошині. Футболісти, які брали участь у кубковому фіналі, провели на полі 45 хвилин, пограли в тенісбол та вирушили на відновлювальні процедури, а інші дістали додаткове навантаження у вигляді двосторонки. Відзначимо, що в «Шахтаря» перед надважливим поєдинком чемпіонату немає дискваліфікованих.

«Зоря» змагається з «Маріуполем» за 4-те місце: після 28 турів конкуренти набрали однакову кількість очок (по 39). У кожному разі завдяки тому, що «Шахтар» виграв Кубок, п’ята команда чемпіонату також потрапляє до кваліфікації Ліги Європи, однак вища позиція дозволить стартувати в третьому відбірковому раунді.

Наприкінці квітня «Зоря» здобула в Прем’єр-лізі перемоги над «Львовом» та «Олександрією» (забивали Пилип Будківський, Олександр Караваєв і двічі Артем Громов), після чого в Запоріжжі поступилася «Маріуполю» (0:1). А в попередньому турі підопічні Юрія Вернидуба домоглися нічиєї в кінці матчу з «Динамо» завдяки відмінному штрафному удару у виконанні Сіласа.

Із «Шахтарем» через перебір жовтих карток не гратиме захисник Євген Чеберко.

У чемпіонаті команди провели 39 матчів, 33 рази сильнішим був «Шахтар», 5 – «Зоря», 1 нічия. Різниця м’ячів: 99–24.

Попередня зустріч у чемпіонаті

13 квітня протистояння на ОСК «Металіст» завершилось упевненою перемогою «гірників» з рахунком 3:0. Перший гол було забито на 15-й хвилині, коли Литвин збив у штрафному Тете, а Коваленко реалізував пенальті. «Зоря» могла відігратися після стандарту – Пятов парирував удар Будківського. У дебюті другого тайму Кайоде завершив відмінну комбінацію за участю Тайсона, Соломона й Коваленка, а вже в кінці Майкон вчасно встиг на добивання – 3:0.