3 травня 2023 р. 13:00

Минай

3 травня, Минай, «Минай», 13:00
Пряма трансляція – ОТТ-платформа Setanta Sports

«Шахтар» за 7 турів до фінішу очолює чемпіонські перегони з 56 очками (різниця м’ячів: 56–17) та, як і раніше, на 5 балів випереджає найближчого переслідувача «Дніпро-1», який має поєдинок у запасі. «Гірники» продовжують гольову (22 матчі) та безпрограшну (11) серії в чемпіонаті. Так, минулими вихідними здобуто вольову перемогу в зустрічі з «Колосом» (3:1), де свій четвертий м’яч у квітневих поєдинках забив Артем Бондаренко, також голами відзначилися Лассіна Траоре і Кевін Келсі.

До Ужгорода «оранжево-чорні» прибули за день до матчу з «Минаєм». Головний тренер команди Ігор Йовічевіч узяв 26 футболістів, за винятком травмованих Дмитра Криськіва, Івана Петряка та Дмитра Різника. Дискваліфікованих у складі «Шахтаря» немає.

«Минай» продовжує боротьбу за право залишитися в УПЛ. Після 23 матчів у закарпатців 23 очки (різниця м’ячів: 17–27) і 13-те місце в турнірній таблиці. Стільки ж балів у «Чорноморця», на 1 більше – у «Вереса». При цьому від зони прямого вильоту ужгородці відірвалися на 4 бали.

У квітні «Минай» іде з рекордною для клубу в елітному дивізіоні безпрограшною серією в 3 матчі. У попередніх турах підопічні Володимира Шарана перемогли «Кривбас» (1:0) та зіграли внічию з «Вересом» (1:1) і «Металістом 1925» (1:1). Найкращим бомбардиром цього сезону є Єгор Твердохліб (4 м’ячі). Відзначимо, що поєдинок з «гірниками» через перебір карток пропустять Ігор Гончар і Данило Колесник.

«Шахтар» та «Минай» у Прем’єр-лізі зустрічалися 4 рази: 3 перемоги з великим рахунком (5:1, 4:0, 4:1) здобули «гірники», ще 1 матч завершився нічиєю (1:1). Загальна різниця м’ячів: 14–3 на користь донеччан.

28 лютого 2023 року команди грали на «Арені Львів». Голи Тараса Степаненка і Данила Сікана протягом перших 15 хвилин забезпечили «оранжево-чорним» комфортну перевагу. У середині першого тайму Назарій Воробчак відіграв 1 м’яч, але до перерви Георгій Судаков реалізував пенальті й відновив різницю в рахунку. Крапку на 60-й хвилині поставив Сікан, оформивши дубль. 4:1 – перемога підопічних Ігора Йовічевіча.

Матч «Шахтар» – «Минай» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Миколою Балакіним. Асистенти – Максим Чос і Тарас Клименко.

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36