Реал

(90)

11 жовтня, Варшава, Стадіон Війська Польського, 22:00
Пряма трансляція – Megogo

«Шахтар» у 3 стартових матчах групового етапу набрав 4 очки й посідає друге місце в таблиці. Після перемоги над «Лейпцигом» (4:1) і нічиєї із «Селтіком» (1:1) донеччани дали бій чинному володареві трофея «Реалу» на «Сантьяго Бернабеу», поступившись у підсумку з мінімальним рахунком (1:2). Ця поразка стала першою в сезоні для команди Ігора Йовічевіча – у чемпіонаті України в «гірників» 4 перемоги та 1 нічия.

До поєдинку з мадридцями «оранжево-чорні» готувалися у Варшаві, провівши майже тижневий тренувальний цикл. Кадрова ситуація лишається без змін: не братиме участі в грі травмований Віктор Корнієнко, за індивідуальною програмою працює Андрій Тотовицький.

«Реал» лідирує в групі F з 9 очками, по черзі обігравши «Селтік» (3:0), «Лейпциг» (2:0) і «Шахтар» (2:1). Варто зазначити, що мадридці – володарі історичного досягнення: вони 26 разів брали участь у груповому раунді Ліги чемпіонів і завжди виходили до плей-оф турніру.

Перед другим поєдинком з «гірниками» підопічні Карло Анчелотті провели матч чемпіонату Іспанії, обігравши на виїзді «Хетафе» (1:0). Єдиний м'яч забив Мілітао, а асистував йому Модрич, який повернувся після травми. Відомо, що за «бланкос» точно не зіграють основний голкіпер Тібо Куртуа та захисник Дані Себальйос.

«Шахтар» і «Реал» у Лізі чемпіонів провели між собою 7 матчів. 2 зустрічі завершилися перемогами «оранжево-чорних», 5 разів вигравали мадридці. Загальна різниця м'ячів також на користь іспанських гостей: 10–19.

5 жовтня 2022 року «Реал» приймав «Шахтар» у Мадриді в матчі 3-го туру Ліги чемпіонів. На 13-й хвилині Родріго ударом з-за меж штрафного вивів господарів уперед, а на 28-й хвилині Вінісіус Жуніор вийшов сам на сам і забив другий м’яч. Ще до перерви «гірники» завдяки ефектному голу Олександра Зубкова скоротили різницю. У другому таймі обидві команди мали нагоди відзначитись, однак рахунок лишився незмінним. 2:1 – перемога іспанців.

Матч «Шахтар» – «Реал» обслужить ізраїльська бригада арбітрів на чолі з Орелєм Грінфельдом.