19 жовтня 2022 р. 17:00

Колос

19 жовтня, Львів, «Арена Львів», 17:00
Пряма трансляція – Setanta Sports+

«Шахтар» продовжує свій успішний шлях у Прем’єр-лізі, у 6 матчах набравши 16 очок (різниця м’ячів: 13–3). У неділю підопічні Ігора Йовічевіча здобули вже п’яту перемогу поспіль, упевнено обігравши найпринциповішого суперника – київське «Динамо» (3:1). У третій грі поспіль забив Олександр Зубков: після двох голів у ворота мадридського «Реала» в Лізі чемпіонів півзахисник відкрив рахунок в українському класико. Переможний м’яч «гірників» провів Михайло Мудрик, на рахунку якого тепер 10 очок за системою гол + пас (3 м’ячі та 7 асистів). А Данило Сікан, який забив третій гол, за результативністю наздогнав Зубкова (в обох по 4 м’ячі). Зазначимо, що голкіпер Анатолій Трубін і захисник Микола Матвієнко цього сезону провели на полі всі 10 матчів чемпіонату й Ліги чемпіонів без замін (по 900 хвилин).

«Оранжево-чорні» продовжують свою безпрограшну серію в УПЛ, що розпочалася ще попереднього сезону й на сьогодні налічує 21 матч (18 перемог і 3 нічиї).

«Колос» у 6 стартових матчах чемпіонату набрав 11 очок (різниця м’ячів: 5–3) і посідає 7-ме місце в таблиці УПЛ. Підопічні Ярослава Вишняка розпочали сезон із перемог над «Кривбасом» (1:0) і «Рухом» (2:0), потім зіграли внічию з «Минаєм» (1:1), обіграли «Металіст», а єдиної поразки зазнали від «Металіста 1925» (0:2). На початку жовтня ковалівці поділили очки з «Інгульцем» (0:0), а попередній тур пропустили через перенесення гри із «Зорею».

«Колос» традиційно демонструє надійність оборони, пропустивши всього 3 м’ячі, й за цим показником прямує в трійці найкращих (нарівні з «Дніпром-1» і «Шахтарем»). При цьому з 5 забитими голами ковалівці входять до складу найменш результативних команд чемпіонату. Зазначимо, що «аграрії» не можуть відзначитись у воротах суперників уже 198 хвилин.

«Шахтар» і «Колос» у чемпіонаті України зіграли між собою 7 матчів: з них 6 виграли «гірники» й ще 1 завершився внічию. Загальна різниця м’ячів: 19–2 на користь «оранжево-чорних».

7 листопада 2021 року «Колос» і «Шахтар» зустрічалися в Ковалівці. Уже на 14-й хвилині Микола Матвієнко відкрив рахунок, а невдовзі Фернандо подвоїв перевагу донеччан. Наприкінці першого тайму Олег Ільїн один м’яч відіграв, однак останнє слово лишилося за гостями: на 72-й хвилині Михайло Мудрик оформив підсумковий результат. 3:1 – перемога «гірників».

Матч «Шахтар» – «Колос» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Андрієм Коваленком. Асистенти – Олександр Дашко та Денис Романов.

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36