НСК Олімпійський

Десна

Денис Безбородько (23)

30 жовтня, Київ, НСК «Олімпійський», 17:00

Жовтневий графік команд ущільнився кубковими зустрічами, які відбулися цього тижня. «Шахтар» обіграв в Одесі «Чорноморець» із рахунком 3:0 і пройшов у чвертьфінал. А до того підопічні Роберто Де Дзербі взяли гору в іншому виїзному поєдинку – з «Ворсклою» у чемпіонаті (2:0). «Оранжево-чорні» на другому місці й продовжують переслідувати «Динамо», що має на 3 очки більше.

Напередодні матчу з «Десною» «гірники» присвятили час відновленню, попрацювали над тактичними аспектами та різними ігровими ситуаціями. Микола Матвієнко та Тарас Степаненко в загальній групі. Поза тренувальним процесом наразі Педріньйо, про чию відсутність і терміни відновлення в інтерв'ю розповів головний тренер. Не зіграє в суботу й Алан Патрік.

Матч «Шахтар» – «Десна» пройде із глядачами. Придбати квитки можна онлайн, у додатку FC Shakhtar або в касах.

Попередня заявка

Воротарі: Шевченко, Пятов, Трубін

Захисники: Додо, Кривцов, Марлон, Матвієнко, Конопля, Ісмаїлі, Бондар

Півзахисники: Степаненко, Майкон, Маркос Антоніо, Марлос, Тете, Бондаренко, Соломон, Мудрик, Судаков

Нападники: Дентіньо, Сікан, Фернандо

«Десна» в сезоні-2019/20 фінішувала четвертою, наступного – шостою, а зараз розташовується на дев'ятому місці, але від «Олександрії», яка на шостій позиції, відстає лише на 1 очко. Після гарного старту (4 перемоги поспіль) у команди пішла низка поразок та нічиїх. У попередніх 4 турах підопічні Олександра Рябоконя набрали 2 бали (0:0 з «Минаєм» на виїзді й 1:1 з «Олександрією» вдома після невдач із «Металістом 1925» та «Зорею»).

У цьому чемпіонаті «Десна» забила 14 м'ячів. Майже половина з них (6) на рахунку Дениса Безбородька, який відзначився і в останньому турі з «Олександрією». По 2 голи в активі Андрія Тотовицького, Владислава Калитвинцева й Тараса Завійського.

«Шахтар» здобув 7 перемог над «Десною», 1 матч завершився внічию. Різниця м'ячів: 18–6.

Попередня зустріч у чемпіонаті

14 березня «гірники» на НСК «Олімпійський» виграли з великим рахунком. На старті Мораес ударом через себе змусив попрацювати Паста, потім кіпер «Десни» впорався з нескладним ударом Майкона, а на 34-й хвилині «Шахтар» заробив пенальті, що реалізував Тете. Бразилець у другому таймі оформив дубль, але раніше з інтервалом у пару хвилин двічі відзначився й Манор Соломон – підсумкові 4:0.

14 Інгулець 17 3 4 10 13 28 13
15 Минай 18 1 7 10 12 30 10