НСК Олімпійський

Олександрія

Євген Банада (53)

21 листопада, Київ, НСК «Олімпійський», 17:00

Минулими вихідними в чемпіонаті не було ігор – у клубному футболі настала чергова перерва на матчі збірних. Українці провели один поєдинок Ліги націй замість запланованих двох, однак на кількості днів відсутності футболістів це не позначилось. Додо, Майкон, Маркос і Тете виступали за олімпійську збірну Бразилії, Хочолава й Соломон – за Грузію та Ізраїль. Луїшу Каштру доводилось вибудовувати тренувальний процес з обмеженою групою виконавців.

У 9-му турі «Шахтар» з рахунком 3:0 переміг «Динамо» й наблизився до киян на дистанцію 1 очка. У суботу вдень команда Мірчі Луческу на виїзді зустрінеться з «Інгульцем», а «гірники» прийматимуть «Олександрію», вже знаючи результат конкурента. Попри будь-які складнощі, пов’язані з пандемією, відсутністю того чи іншого гравця або необхідністю паралельно битися в Лізі чемпіонів, в УПЛ утрачати очки протипоказано. І Луїш Каштру знову нагадав, що золото чемпіонату є першою метою команди.

Відзначимо, що 100-й матч у Прем’єр-лізі може провести Алан Патрік. У цьому розіграші бразилець забив 4 голи у 8 поєдинках.

«Олександрія» підходить до зустрічі з чемпіоном на 7-му місці. Це одна з найбезкомпромісніших команд у поточному чемпіонаті – у неї 1 нічия за 4 перемог і 4 поразок. Цікаво, що до останнього туру команда Володимира Шарана вигравала, коли забивала 4 м’ячі (4:1 з «Маріуполем», 4:1 з «Дніпром-1», 4:3 з «Інгульцем»), однак зі «Львовом» їй вистачило й одного гола з пенальті (на 70-й хвилині його реалізував Третьяков).

Команди зустрілися 22 рази, у 18 випадках переміг «Шахтар», тричі фіксувалася нічия, одного разу – виграш «Олександрії». Різниця м’ячів: 44–17 на користь «оранжево-чорних».

Попередня зустріч у чемпіонаті

19 липня поєдинок в Олександрії завершився внічию 2:2. До перерви «Шахтар» вів у 2 м’ячі: Соломон спершу допоміг відзначитися Тете, а потім заробив штрафний і гарним ударом з нього ж забив. Цей рахунок тримався до самого кінця, коли Довгий і Банада провели 2 голи з інтервалом у хвилину.

10 Маріуполь 0 0 0 0 0 0 0
12 Минай 0 0 0 0 0 0 0