Сан-Сіро

Жунiор Мораес (41) Манор Соломон (90)

1 жовтня, Мілан, «Сан-Сіро», 19:55
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

Через реконструкцію власного стадіону «Аталанта» проводить домашні поєдинки Ліги чемпіонів на «Сан-Сіро» («Джузеппе Меацца») в Мілані, що за 50 кілометрів від Бергамо. Певно, тут виступає й «Інтер», що два тижні тому уникнув поразки в стартовій зустрічі з празькою «Славією». «Шахтар» тричі грав у цьому місті – у 2004, 2005 та 2007 роках.

«Оранжево-чорні» прибули до Італії вдень 30 вересня, а ввечері Луїш Каштру й Тайсон узяли участь у традиційній передматчевій прес-конференції. Головний тренер розповів про сильні сторони «Аталанти» й важливі нюанси, які слід урахувати «гірникам», а капітан – про бажання продемонструвати якісний і гарний футбол.

Нагадаємо, в 1-му турі обидві команди зазнали поразок і в поточній єврокампанії ще не забивали. У другому поєдинку групи С «Манчестер Сіті» прийматиме загребське «Динамо» (початок о 22:00).

Джан П’єро Гасперіні домігся історичного успіху з «Аталантою»: за нього бергамаски вперше посіли третє місце в національному чемпіонаті й дістали пряму перепустку до основного раунду Ліги чемпіонів. Клуб успішно працює на трансферному ринку, враховуючи вигідні продажі та якісне підсилення, а команда грає у привабливий атакувальний футбол (найрезультативніша в Італії – 77 м’ячів у сезоні-2018/19). Наставник «чорно-синіх» віддає перевагу тактичній схемі з трьома центральними захисниками, двома опорними хавбеками і трикутником в атаці.

«Аталанта» непогано стартувала і в новому чемпіонаті: у 6 матчах Серії А в неї 1 поразка, 1 нічия й 4 перемоги, в тому числі в останніх виїзних турах над «Ромою» (2:0) та «Сассуоло» (4:1). Другий бомбардир ліги Дуван Сапата (23 м’ячі) продовжує справно забивати й зараз (5), а певним лідером під час творення лишається екс-гравець «Металіста» капітан Алехандро Гомес. Проте дебют у групі Ліги чемпіонів був для «Аталанти» невдалим: загребське «Динамо» розбило суперника з рахунком 4:0, відвантаживши 3 м’ячі без відповіді ще до перерви і додавши 1 у другому таймі.

Команди ніколи не сходились у єврокубках, однак 4 роки тому в Бергамо провели товариський матч. Єдиний та переможний гол на 46-й хвилині забив Алекс Тейшейра. Із нинішнього складу «гірників» у тій грі брали участь Кривцов, Матвієнко, Дентіньо, Марлос і Тайсон, в «Аталанти» – Спортьєлло, Толой, Масьєлло, де Роон та Гомес.