ОСК Металіст

Маріуполь

1 вересня, Харків, ОСК «Металіст», 19:30
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2»

«Оранжево-чорні» готуються до чергового туру після трьох перемог поспіль. У поєдинках із «Ворсклою», «Львовом» та «Олімпіком» підопічні Паулу Фонсеки сумарно забили 11 м’ячів. Першим хет-триком відзначився нападник Жуніор Мораес, Марлос оформив свій 50-й м’яч за «Шахтар».

У четвер чемпіон провів заняття в Києві за присутності журналістів, які змогли поставити свої запитання Паулу Фонсеці, Тарасові Степаненку й Жуніору Мораесу. «Гірники» чекають непростого протистояння з «Маріуполем». 31 серпня команда вирушила до Харкова, а ввечері відбулось відкрите для вболівальників тренування на ОСК «Металіст».

Відзначимо, що до заявки на гру включено Сергія Кривцова, який відновився.

«Маріуполь» у поточному чемпіонаті провів п’ять матчів (зустріч із «Динамо» перенесено) й розташовується на передостанньому місці в турнірній таблиці. У двох турах, де підопічні Олександра Бабича набирали очки (з «Арсеналом-Києвом» та «Львовом»), вони пропускали першими. Також цікаво, що воротар і капітан команди Рустам Худжамов відбив у Прем’єр-лізі вже три пенальті поспіль: минулої неділі він парирував 11-метровий у виконанні Бруно.

Крім старту чемпіонату влітку приазовці витратили чимало сил у Лізі Європи. У другому раунді кваліфікації «Маріуполь» пройшов за сумою двох поєдинків шведський «Юргорден» із переможним голом Фоміна в додатковий час, а на наступному етапі поступився французькому «Бордо».

Через дискваліфікацію в Харкові на поле не вийде півзахисник Валерій Федорчук.

У 38 матчах чемпіонату «Шахтар» був сильнішим 35 разів, тричі фіксувалася нічия. Різниця м’ячів: 99–25. На власному полі чемпіон переміг у 18 з-поміж 19 ігор (53–11).

Попередня зустріч у чемпіонаті

27 квітня в Маріуполі «Шахтар» понад годину намагався розкрити оборону господарів. До перерви двічі воротам Гальчука загрожував Зубков, проте з першим ударом упорався голкіпер, а другий пройшов вище. «Оранжево-чорні» далі атакували, і на 65-й хвилині це втілилось у результат: Тайсон поборовся за м’яч і п’ятою віддав Ісмаїлі, захисник викотив до вільної зони Кайоде, який підлаштувався та завдав влучного удару. У підсумку – 1:0, складна виїзна перемога «гірників».