Арена Львів

Львів

16 квітня, Львів, «Арена Львів», 14:00
Пряма трансляція – ОТТ-платформа Setanta Sports

Команди вже зустрічалися цього тижня у перенесеній грі першого кола – у середу «Шахтар» здобув вольову перемогу над львів’янами (2:1) та зміцнив лідерство в таблиці УПЛ. Наразі в «гірників» 49 очок (різниця м’ячів: 50–15), і станом на суботу вони на 4 бали випереджають найближчого переслідувача. Найкращим бомбардиром донеччан у цьому чемпіонаті залишається Данило Сікан (8 голів).

Підопічні Ігора Йовічевіча між іграми провели 2 тренування у Львові. У п’ятничній сесії за окремою програмою займалися Олександр Зубков, Мар’ян Швед, Невен Джурасек. Пропускає поєдинок через перебір карток Тарас Степаненко.

«Львів» залишається на останньому місці чемпіонату України, здобувши 13 очок у 20 матчах. Команда має серію у 5 ігор без перемог і віддалилася від рятівної зони вже на 6 балів. Щоправда, в останній місяць у «містян» був надскладний календар – поєдинки з усіма лідерами: «Зорею», «Динамо», «Дніпром-1» та «Шахтарем».

Про травмованих чи дискваліфікованих у складі львів’ян не повідомлялося, отже в неділю Анатолій Безсмертний зможе розраховувати на всіх виконавців, які грали проти «гірників» 5 днів тому.

«Шахтар» та «Львів» у чемпіонаті України провели між собою 13 поєдинків: 10 матчів виграли «оранжево-чорні», 1 нічия, 2 рази перемагали львів’яни. Загальна різниця м’ячів: 36–9 на користь «гірників».

12 квітня 2023 року суперники грали на «Арені Львів» перенесений матч 6-го туру УПЛ. Перший тайм минув за відчутної переваги «Шахтаря», однак реалізувати свої моменти донеччани не зуміли. На початку другої половини львів’яни вийшли вперед завдяки автоголу Гочолеішвілі. Майже одразу Георгій Судаков відновив паритет, і решта матчу пройшла в атаках «гірників», які створили чимало гольових нагод. Забити вирішальний м’яч вдалося на 90+4-й хвилині, коли комбінацію Судакова та Сікана влучно завершив Кевін Келсі. 2:1 – перемога «оранжево-чорних».

Матч «Шахтар» – «Львів» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Олексієм Деревінським. Асистенти – Віталій Сухін та Олександр Павлінов.

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36