Відлік

Прев'ю

1 вересня, Кривий Ріг, «Гірник», 18:00
Пряма трансляція – UPL.TV

«Шахтар» на початку сезону демонструє протилежні результати: розгромивши в стартовому турі «Ворсклу» (5:0), «гірники» в наступній грі поступилися «Поліссю» (0:1), а після перемоги над «Лівим Берегом» (1:0) програли в шаленому матчі «Олександрії» (3:4). Після 4 турів команда Маріно Пушича має 6 очок (різниця м’ячів: 9–5).

До прийдешнього поєдинку «оранжево-чорні» готувалися на тлі моторошних новин: внаслідок обстрілу російською армією Кривого Рогу було знищено готель «Аврора», де мав базуватися «Шахтар». Попри обставини клуби висловили готовність не переносити матч, провести гру саме в Кривому Розі й так підтримати мешканців міста.

Суперник

Бронзовий призер попереднього сезону «Кривбас» у 4 стартових матчах нового чемпіонату здобув перемоги над «Чорноморцем» (1:0) та «Вересом» (2:0), зазнав поразки від «Карпат» (0:3), а в минулому турі зіграв внічию з «Інгульцем» (1:1). Підопічні Юрія Вернидуба з 7 очками (різниця м’ячів: 4–4) наразі посідають 6-те місце в таблиці УПЛ.

При цьому криворізька команда вже встигла провести й 4 матчі у єврокубках. Спочатку «Кривбас» не зумів подолати відбірковий раунд Ліги Європи, двічі поступившись чеській «Вікторії» (1:2 та 0:1), а потім зазнав поразок у кваліфікації Ліги конференцій від іспанського «Бетіса» (0:1 та 0:3) й завершив цьогорічні виступи на євроарені.

Історія взаємин

«Шахтар» і «Кривбас» у чемпіонатах України зустрічалися 46 разів: 32 перемоги в «гірників», 8 поєдинків завершилися внічию, у 6 іграх сильнішою була криворізька команда. Загальна різниця м’ячів: 92–27 на користь «оранжево-чорних».

Попередня зустріч

3 березня команди грали на «Арені Львів» і видали один із найяскравіших матчів сезону. У першому таймі на голи Коноплі та Криськіва гості відповіли влучним ударом Прінса Аду. По перерві донеччани розвинули успіх: Бондаренко на 68-й хвилині збільшив перевагу, а на 82-й Криськів зробив рахунок розгромним. Стецьков один м’яч відіграв, але крапку в грі на 90-й хвилині поставив Траоре. 5:2 – красива й переконлива перемога підопічних Маріно Пушича.

Матч «Кривбас» – «Шахтар» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Денисом Шурманом. Асистенти – Семен Шлончак та Олексій Миронов. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Олександр Омельченко).