Шахтар – Металіст – 8:1

1 квітня 2016 р.

|

1 квітня в матчі 20-го туру чемпіонату України «гірники» приймали харківський «Металіст»

Чемпіонат України – 2015/16. 20-й тур.

1 квітня 2016 року. Львів. «Арена Львів». +10 градусів. 2 173 глядачі.

«Шахтар» (Донецьк) – «Металіст» (Харків) – 8:1 (3:1)

Голи: 1:0 Тайсон (6), 1:1 Корнєв (16), 2:1 Ісмаїлі (27), 3:1 Феррейра (31), 4:1 Тайсон (54), 5:1 Тайсон (57), 6:1 Марлос (67), 7:1 Едуардо (86), 8:1 Бернард (89)

«Шахтар»: Пятов, Срна (к) (Едуардо, 64), Кривцов, Ордець, Ісмаїлі, Степаненко (Дентіньо, 46), Малишев, Марлос, Коваленко (Бернард, 46), Тайсон, Феррейра

Запасні: Каніболоцький, Матвієнко, Кучер, Гладкий

Головний тренер: Мірча Луческу

«Металіст»: Ільющенков, Зубейко, Полянський, Даценко, Бобко, Ралюченко (Рижук, 60), Касьянов, Третьяков (Барилко, 63), Соболь, Прийомов (к), Корнєв (Синиця, 66)

Запасні: Каневцев, Каплієнко, Харатін, Родіч

Головний тренер: Олександр Севідов

Арбітр: Юрій Грисьо (Львів)

Порівняно з попереднім матчем, «Шахтар» міг розраховувати на гравців, які повернулися із розташування збірних. Відзначимо, що Мірча Луческу задіяв ту саму пару центральних захисників, що і в поєдинку з «Ворсклою» – Сергія Кривцова та Івана Ордеця

Перший тайм

«Гірники» дуже активно розпочали гру і вже на 5-й хвилині створили перший гострий момент: Марлос прийняв пас відДарійо Срни, виконав обвідний удар, та влучив у поперечину. В наступній атаці донеччани відкрили рахунок. Марлостехнічним закиданням знайшов у чужому штрафному Тайсона, 28-й номер обіграв Євгена Зубейка і відправив м’яч у ворота – 1:0. Забивши гол, «Шахтар» продовжив нагнітати обстановку біля володінь суперника, проте перша ж контратака харків’ян стала результативною: Едуард Соболь зробив подачу до штрафного, Володимир Прийомовскинув м’яч під удар Іллі Корнєву, що пробив точно під поперечину. На 27-й хвилині «оранжево-чорні» знову вийшли вперед: після розіграшу штрафного Ісмаїлі виконав удар метрів із 22, і м’яч від ноги Євгена Зубейка залетів у сітку. В наступній атаці капітан «гірників» вирізав передачу саме на голову Факундо Феррейрі, який розстріляв ворота з близької відстані – 3:1.
Марлос технічним закиданням знайшов у чужому штрафному Тайсона, 28-й номер обіграв Євгена Зубейка і відправив м’яч у ворота – 1:0
Другий тайм

Друга половина зустрічі розпочалася для «Шахтаря» з подвійної заміни: замість Віктора Коваленка і Тараса Степаненка до гри увійшли Бернард і Дентіньо. А далі протягом п’яти хвилин два м’ячі забив Тайсон: у першому випадку один з героїв матчу скористався точним прострілом Феррейри, а згодом втілив у хет-трик передачуМарлоса. Гольова феєрія продовжилася на 67-й хвилині, коли Марлос завершив швидку атаку своєї команди 4 в 2. Відзначимо також вихід Едуардо замість Срни в середині другого тайму, внаслідок чого на правий фланг оборони змістився Дентіньо. Бразильський хорват традиційно виступив джокером Мірчі Луческу, втіливши в гол передачуФеррейри – 7:1. У поточному сезоні це був 100-й м’яч «гірників» у офіційних іграх. А крапку в поєдинку поставивБернард. 10-й номер після паса Марлоса вразив ворота «Металіста» з близької відстані.

Наступний матч «Шахтар» проводитиме 7 квітня в Лізі Європи проти португальської «Браги».
Гольова феєрія продовжилася на 67-й хвилині, коли Марлос завершив швидку атаку своєї команди 4 в 2