U21. Шахтар – Олімпік – 1:0

16 квітня 2016 р.

|

У черговому матчі молодіжної першості «Шахтар» U21 приймав на своєму полі земляків – донецький «Олімпік»

Чемпіонат U21. 22-й тур. 16 квітня 2016 року. Щасливе. «Княжа Арена». +16 градусів.

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Олімпік» U21 (Донецьк) – 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 Борячук (16, пен.)

«Шахтар»: Гриценко, Сагайдак, Сагуткін, Качараба, Стефлюк (Куксенко, 56), Шишка (к), Пихальонок, Зубков, Арабідзе (Бугай, 83), Іванов (Топалов, 75), Борячук

Запасні: Кудрик, Безуглий, Грачов, Зінкевич

Головний тренер: Мігель Кардосо
Тренери: Анатолій Скирчук, Ігор Дуляй

«Олімпік»: Котляров (к), Пісковий, Дорош, Козлов, Счастливцев, Касяненко, Шарай (Пуди, 76), Галенков (Тищенко, 60), Біленький, Глиняний, Іллой-Айєт (Єдинак, 46)

Запасні: Гуридов, Касьяненко, Бондаренко, Сірош

Старший тренер: Денис Хомутов

Попередження: Єдинак (63)

Арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)

Дублери «Шахтаря» вперше цього року проводили домашній матч на трав’яному полі стадіону «Княжа Арена». Порівняно з останньою грою в стартовому складі «гірників» була одна зміна: замість Андрія Коробенка, що отримав травму, вийшов Артем Іванов

Початок матчу пройшов без моментів, та поступово «гірники» заволоділи ініціативою. Небезпечним був удар Гіоргі Арабідзе зі штрафного, міг відзначитись Андрій Борячук, коли з гострого кута намагався перекинути м’яч через голкіпера, що вийшов із воріт. Невдовзі Борячук заробив пенальті і сам його реалізував – це 19-й гол форварда, досі найкращий бомбардир нинішнього чемпіонату не забивав у чотирьох матчах поспіль. На 20-й хвилині «Олімпік» був дуже близький до того, аби зрівняти рахунок. Галенков опинився один перед воротами, проте не зумів пробитиЄвгена Гриценка, який чудово зіграв у цьому моменті. Номінальні гості, вишикувавши глибоко ешелоновану оборону, розраховували на контратаки і стандарти, тим часом як «гірники» довго розігрували м’яч на чужій половині, готуючи свої комбінації. Одна з них могла стати гольовою, та Арабідзе пробив трохи неточно після передачі Олександра Зубкова. На перерву «Шахтар» пішов із мінімальною перевагою.

У дебюті другої половини гарний момент мав Зубков, що після прострілу праворуч до штрафного обіграв захисника, але пробив поруч зі штангою. На 58-й хвилині Олександр Пихальонок гострою передачею вивів на ударну позиціюБорячука, якому не вдалося переграти воротаря. Форвард невдовзі мав ще два добрих моменти. «Олімпік» продовжував дуже щільно діяти у обороні, проте про атакуючі дії гості не забували, а ближче до кінця ще більше активізувалися. «Гірники» намагалися спіймати суперника на контратаці, але до фінального свистка рахунок у матчі так і не змінився. 1:0 – перемога «Шахтаря», що в турнірній таблиці поділяє перше місце із «Динамо». В обох команд по 54 очки. Свій наступний матч підопічні Мігеля Кардосо проведуть 22 квітня на виїзді з одеським «Чорноморцем».

Мігель Кардосо, головний тренер «Шахтаря» U21:

– Коли суперник грає із десятьма футболістами за лінією м’яча, зосередившись на лінії штрафного, а їхня опорна лінія тільки на п’ять метрів вища від захисної, дуже складно пройти до воріт. Якби ми забили другий м’яч, адже моменти були, ми б легко виграли цей матч. «Олімпік» очікував помилки від нас, і ми знали, що її не можна припускатися. Незважаючи на перевагу, ми мали діяти обережно. Наразі результат є важливішим за все і команда продовжує перемагати. Усвідомлюємо, із якою реальністю стикаємось, і з розумом підходимо до кожного поєдинку. Хлопці в перерві цей меседж зрозуміли і, насправді, не дали суперникові шансу, що теж є важливим – не пропустити. А забивши хоча б раз, ми переможемо. Команда заслуговує на похвалу сьогодні, тому що футболісти правильно зрозуміли гру і чітко виконували тренерські вказівки.