Дарійо Срна дарує ноутбуки дітям Донбасу
22 квітня 2016 р.
|
Капітан «Шахтаря» продовжує піклуватися про дітей, які перебувають у зоні військового конфлікту чи постраждали внаслідок бойових дій
Цього разу Дарійо Срна придбав 100 ноутбуків для дітей, що виховуються у інтернатах Донецької області. Це діти-сироти, а також діти із особливими потребами й обмеженими можливостями здоров’я – які мають серцево-судинні захворювання, мовленнєві та нервово-психічні порушення, ДЦП. На всіх комп’ютерах встановлено програмне забезпечення, що дозволить відтворити будь-який необхідний навчальний матеріал і допоможе дітям у засвоєнні нових навичок. Першими техніку отримали юні жителі Горлівки, Ясинуватої та Шахтарська.
– Протягом ось уже двох років президент «Шахтаря» допомагає землякам із Донбасу. І робить це від щирого серця, від усієї душі. У Донецьку, в Донбасі живуть наші рідні вболівальники. Усі ці роки вони вірили в мене і в нашу команду, а зараз опинилися в біді. Тому я теж хочу допомогти їм! Діти – наше майбутнє! І повинні мати можливість вчитися й розвиватися, особливо за нинішніх скрутних часів, – сказав Дарійо Срна.
Благодійна допомога надходитиме поетапно до кінця поточного року. Із квітня до грудня ноутбуки отримають 23 інтернати Донецької області, в яких виховуються 2 204 дитини віком від 7 до 17 років. Акція охоплюватиме 11 міст: Торез, Донецьк, Макіївку, Шахтарськ, Сніжне, Докучаєвськ, Єнакієве, Зугрес, Амвросіївку, Ясинувату та Горлівку.
Нагадаємо, раніше Дарійо Срна передав дітям з Донбасу 20 тонн мандаринів, канцелярські набори, спортивний інвентар і футбольну форму.
– Протягом ось уже двох років президент «Шахтаря» допомагає землякам із Донбасу. І робить це від щирого серця, від усієї душі. У Донецьку, в Донбасі живуть наші рідні вболівальники. Усі ці роки вони вірили в мене і в нашу команду, а зараз опинилися в біді. Тому я теж хочу допомогти їм! Діти – наше майбутнє! І повинні мати можливість вчитися й розвиватися, особливо за нинішніх скрутних часів, – сказав Дарійо Срна.
Благодійна допомога надходитиме поетапно до кінця поточного року. Із квітня до грудня ноутбуки отримають 23 інтернати Донецької області, в яких виховуються 2 204 дитини віком від 7 до 17 років. Акція охоплюватиме 11 міст: Торез, Донецьк, Макіївку, Шахтарськ, Сніжне, Докучаєвськ, Єнакієве, Зугрес, Амвросіївку, Ясинувату та Горлівку.
Нагадаємо, раніше Дарійо Срна передав дітям з Донбасу 20 тонн мандаринів, канцелярські набори, спортивний інвентар і футбольну форму.
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/01.jpg)
Почати слайдшоу
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/02.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/03.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/04.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/05.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/06.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/07.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/08.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/09.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/10.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/11.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/12.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/13.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/14.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/15.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/16.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/17.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/18.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/19.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/20.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/21.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/22.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/23.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/april/22_news/22_notebooks/gal/главная.jpg?w=132&h=74)