U21. Чорноморець – Шахтар – 1:4

22 квітня 2016 р.

|

У матчі 23-го туру молодіжної першості «Шахтар» U21 на виїзді зустрічався з «Чорноморцем»

Чемпіонат U21. 23-й тур. 22 квітня 2016 року. Одеса. СОК «Люстдорф». +18 градусів.

«Чорноморець» U21 (Одеса) – «Шахтар» U21 (Донецьк) – 1:4 (1:1)

Голи: 0:1 Арабидзе (14), 1:1 Вареник (16), 1:2 Борячук (54), 1:3 Іванов (64), 1:4 Кирюханцев (84)

«Чорноморець»: Безрук, Буряченко, Останін, Щетинін, Попов, Вареник (Чернишов, 49), Ведмідь (Стефурак, 58), Хамелюк (Глущенко, 69), Калита, Новиков, Серденюк (к)

Запасні: Тюрін, Норенков, Щічка

Старший тренер: Геннадій Нижегородов

«Шахтар»: Гриценко, Сагайдак, Качараба, Сагуткін, Стефлюк, Шишка (к), Пихальонок (Зінкевич, 61), Зубков, Арабыдзе (Кирюханцев, 82), Іванов (Бугай, 74), Борячук

Запасні: Кудрик, Безуглий, Ігнатенко, Куксенко

Головний тренер: Мігель Кардосо
Тренери: Анатолій Скирчук, Ігор Дуляй

Арбітр: Юрій Грисьо (Львів)

Попередження: Ведмідь (14), Стефурак (78), Бугай (90+2)

На гру із сьомою командою молодіжного чемпіонату «гірники» вийшли в тому ж стартовому складі, що й минулого матчу з «Олімпіком», в якому донеччани перемогли – 1:0.

«Шахтар» почав активно і на 5-й хвилині Олександр Зубков завдав першого удару в площину воріт, хоча одесити одразу ж відповіли небезпечним випадом. У першому таймі атакуючі дії донеччан ускладнював зустрічний вітер, а на 14-й хвилині Гіоргі Арабідзе був збитий на вході в штрафний прямо по центру і сам же потерпілий чудовим ударом закрутив м'яч над стінкою у верхній кут. Однак минуло трохи більше хвилини, і одесити зрівняли рахунок, коли Вареника вивели до воріт – 1:1. Гра проходила з деякою перевагою «Шахтаря». Андрій Борячук мав два хороших моменти: спочатку воротар господарів відбив удар із близької відстані ногами, а потім форвард головою пробив у сітку із зовнішнього боку після подачі з кутового.

Після перерви донеччанам стало простіше, адже грали вже за вітром. На 54-й хвилині Зубков передачею по центру вивів до воріт Борячука, який, не зближуючись із воротарем, покотив м'яч у нижній кут – 1:2. Незабаром голкіпер «гірників» Євген Гриценко двічі врятував свою команду, коли відбив два поспіль удари. Ну а «Шахтар» розвинув успіх на 64-й хвилині: Артем Іванов пробив з-за штрафного, а м'яч після рикошету від ноги захисника опустився за спиною воротаря одеситів – 1:3. Гарним був і сильний обвідний удар Арабідзе – поруч зі штангою. Одесити не здавалися, намагалися створювати тиск на оборону донеччан, які отримали оперативний простір попереду. І на 84-й хвилині Зубков організував момент для Ігоря Кірюханцева, який щойно вийшов на заміну, і той точно пробив у ближній кут – 1:4.

Після цієї перемоги команда Мігеля Кардосо вийшла на чисте перше місце в турнірній таблиці. На три очки менше в дублерів «Динамо», які свій матч звітного туру проведуть у суботу. А 30 квітня «Шахтар» вдома прийматиме киян.

З «Чорноморцем» була складна гра – забили і відразу пропустили, що внесло певну нестабільність в наші дії

Мігель Кардосо, головний тренер «Шахтаря» U21:

– Передовсім хочу привітати хлопців за той командний дух, який вони показали сьогодні на полі і в ході всього сезону! Футболісти розуміють, який меседж ми їм передаємо, борються в кожному матчі за практичний результат. Це теж сигнал для розвитку, і вочевидь, що вони намагаються по максимуму, хочуть досягти своїх індивідуальних цілей у тому числі. З «Чорноморцем» була складна гра – забили і відразу пропустили, що внесло певну нестабільність в наші дії. У перерві сказали хлопцям, що якщо продовжимо працювати на результат, як у першому таймі, з використанням простору (саме цього на тренуваннях ми готувалися весь тиждень), то заб'ємо ще більше м'ячів. І команда це зробила.