U19. Шахтар – Сталь – 5:0

7 серпня 2016 р.

|

У 1-му турі юнацької першості України «Шахтар» U19 приймав на своєму полі «Сталь»

Чемпіонат U19. 1-й тур. 7 серпня 2016 року. Щасливе. Стадіон «Княжа Арена». +23 градуси. 217 глядачів.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Сталь» U19 (Кам’янське) – 5:0 (1:0)

Голи: 1:0 Путря (21, з пен.), 2:0 Бондар (62), 3:0 Топалов (72), 4:0 Топалов (75), 5:0 Кащук (90+4)

«Шахтар»: Поспєлов, Путря, Семеніхін (Проданов, 82), Бондар, Корнієнко, Соболевський (Гудзь, 79), Кащук, Хачаєв (Якимець, 34), Кулаков (Ткачук, 58), Топалов (к), Андрущенко (Кузьменко, 74)

Запасні: Кучеренко, Павліш

Головний тренер: Сергій Попов

«Сталь»: Рябенко, Сторчило (Чеглов, 73), Мироненко (к), Мицик, Маміч, Стахміч, Отіско, Хоцяновський (Ковальов, 62), Андрусенко (Вакула, 54), Сластінов (Рогульський, 77), Малишев (Устименко, 81)

Запасні: Глоба, Турко

Старший тренер: Вадим Деонас

Арбітр: Роман Новосад (Рівненська обл.)

Попередження: Корнієнко (49), Сластінов (51), Стахміч (64), Бондар (83), Устименко (88), Ткачук (90)

Вилучення: Стахміч (71, друге попередження)

«Шахтар» U19 проводив перший офіційний поєдинок під керівництвом Сергія Попова. У стартовому складі «гірників» знайшлося місце як юним вихованцям Академії, так і досвідченішим футболістам, що вже встигли пограти у юнацькій першості. «Сталь» U19 до матчу проти донеччан посилила свій склад кількома виконавцями молодіжної команди.
Ілля Путря реалізував пенальті потужним ударом у лівий нижній кут – 1:0

Суперники одразу ввімкнули високі швидкості й провели кілька зустрічних атак, проте перший гольовий момент виник на кінець чверті години гри після стандарту. Валерій Бондар двічі протягом хвилини головою розстрілював ворота «Сталі» – голкіпер гостей зреагував на обидва удари. Слідом Рябенко відбив також дальній постріл Кащука. Але на 21-й хвилині помилився саме воротар «сталеварів», сфоливши в штрафному на Іванові Семеніхіну. Правий захисник «Шахтаря» Ілля Путря реалізував пенальті потужним ударом у лівий нижній кут – 1:0. Кінець тайму лишився за командою Сергія Попова. Дмитро Топалов обікрав захисника, вийшов сам на сам і цілив у дальній кут, але воротар дістав м’яч. А потім Максим Андрущенко метрів із 25 за віддаленою траєкторією пробив у штангу.
Кащук до трьох своїх асистів додав забитий м’яч, завершивши атаку влучним ударом від центру штрафного, – 5:0

По перерві гості додали у агресії та створили перші гострі моменти. Артем Поспєлов упевнено накрив удар Малишева з лінії штрафного, а флангова атака завершилась влучанням у стійку воріт донеччан. Самі «гірники» також увесь час шукали нагоди для другого гола і дістали своє на 62-й хвилині. Олексій Кащук зі штрафного подав саме на голову Валерієві Бондарю, який ювелірно підрізав м’яч під дальню штангу – 2:0. У середині тайму «Сталь» лишилася в меншості: Даниїл Стахміч отримав дві жовті картки протягом семи хвилин. І одразу ж Олексій Кащукпройшов правою брівкою і прострілив до штрафного, де Дмитро Топалов з другої спроби пробив воротаря. А за три хвилини капітан «Шахтаря» оформив дубль, знов забивши після флангової передачі партнера, – 4:0. І вже в компенсований арбітром час сам Кащук до трьох своїх асистів додав забитий м’яч, завершивши атаку влучним ударом від центру штрафного, – 5:0.

Після впевненої перемоги над «Сталлю» донецький «Шахтар» очолив турнірну таблицю чемпіонату U19. Свій наступний матч підопічні Сергія Попова проводитимуть 13 серпня на виїзді проти «Динамо».
Сьогодні було багато гарних індивідуальних дій наших футболістів, та слід удосконалювати організацію командної гри. В наступному турі маємо зустрітися з «Динамо». Буде принципове протистояння й один з ключових матчів сезону
Сергій Попов, головний тренер ФК «Шахтар» U19:

– Ми цілком задоволені результатом, але відчуваємо, що команда ще може і повинна додавати. Сьогодні було багато гарних індивідуальних дій наших футболістів, та слід удосконалювати організацію командної гри. У першому таймі, допоки гравці «Сталі» ще мали сили, вони перебудовувались у обороні та стримували нас. У перерві ми попросили хлопців більше діяти вперед і здійснювати проникаючі атаки. У другому таймі суперник підсів, і наші футболісти, завдяки швидкості й індивідуальній майстерності, довели рахунок до великого. В наступному турі маємо зустрітися з «Динамо». Буде принципове протистояння й один з ключових матчів сезону. Футболісти розуміють це, і тому готуватимемося до гри дуже серйозно.