U21. Шахтар – Дніпро – 2:1

20 серпня 2016 р.

|

У 5-му турі молодіжної першості «Шахтар» U21 приймав «Дніпро»

Чемпіонат U21. 5-й тур. 20 серпня 2016 року. Щасливе. Стадіон «Княжа Арена». 200 глядачів. +27 градусів.

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Дніпро» U21 (Дніпро) – 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 Назарина (38), 1:1 Пихальонок (48, з пен.), 2:1 Адаменко (86)

На 52-й хвилині Пихальонок не реалізував пенальті.

«Шахтар»: Кудрик, Кирюханцев, Качараба, Сагуткін, Матвієнко, Танковський, Зубков (Зінкевич, 88), Пихальонок (к), Борячук, Арабідзе (Глущук, 46), Адаменко (Грачов, 90+2)

Запасні: Гриценко, Сеницький, Ігнатенко, Яловенко

Головний тренер: Валерій Кривенцов

«Дніпро»: Баштаненко, Хучбаров (Супряга, 53), Кіричук, Бохашвілі, Палюх, Чеберко, Костишин, Ларін (к), Васильєв (Вергун, 55), Нагієв, Назарина

Запасні: Бабічин, Ільїн, Сафронов, Бандурін, Веремєєв

Старший тренер: Олександр Поклонський

ПопередженняВасильєв (27), Палюх (47)

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

У центральному поєдинку туру лідер молодіжного чемпіонату «Шахтар» приймав четверту команду першості «Дніпро». У стартовому складі «гірників» вийшли Олег Кудрик і Данило Сагуткін, які не брали участі в минулому матчі. Також ігрову практику отримали Микола МатвієнкоВ’ячеслав ТанковськийОлександр Зубков та Андрій Борячук, що тренуються з першою командою.
Олександр Пихальонок елегантно закинув м’яч до штрафного, але воротар на мить випередив Борячука

Стартові хвилини пройшли за рівної боротьби: обидва колективи діяли максимально обережно, намагаючись узяти під контроль центр поля й диктувати суперникові свою гру. Поступово це вийшло в підопічних Валерія Кривенцова, і біля воріт гостей почали виникати момент за моментом. Із ударом Андрія Борячука впорався голкіпер, а спробу Гіоргі Арабідзе блокував захисник. Олександр Пихальонок елегантно закинув м’яч до штрафного, але воротар на мить випередив Борячука. Врятував Баштаненко також після пострілу Микити Адаменка під поперечину, а в наступній атаці півзахисник «гірників» влучив у штангу. Дніпряни, перетерпівши біля власних воріт, вдало вибігли в контратаку: на 38-й хвилині Єгор Назарина від правого краю штрафного вразив дальній кут. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою гостей.
На 86-й хвилині Андрій Борячук отримав м’яч у штрафному і знайшов вільного Микиту Адаменка, який забив переможний гол

Трохи перебудувавши свою гру, «Шахтар» видав потужний другий тайм. Уже на 48-й хвилині Микита Адаменко дриблінгом у штрафному заробив пенальті, і капітан донеччан Олександр Пихальонок пробив у лівий від воротаря кут – 1:1. Кілька хвилин потому «оранжево-чорні» дістали право на черговий 11-метровий (захисник «Дніпра» зіграв рукою у штрафному майданчику), та цього разу Баштаненко вгадав напрямок удару Пихальонка. Гості зробили ставку на втримання нічийного рахунку, і «гірникам» довелося добре попрацювати, аби зламати їхню оборону. Звично активними були Андрій Борячук і Микита Адаменко, але за ними уважно пильнували захисники. Олександр Зубков небезпечно пробивав здалеку – поруч із ціллю. Удар Юрія Глущука парирував голкіпер, а на гострі простріли Миколи Матвієнка зовсім трохи не встигали партнери. Проте перевага й незмінний тиск дали результат. На 86-й хвилині Андрій Борячук отримав м’яч у штрафному і знайшов вільного Микиту Адаменка, який забив переможний гол.

2:1 – «Шахтар» здобуває вольову перемогу над «Дніпром» та готується до наступного поєдинку. 27 серпня підопічні Валерія Кривенцова гратимуть на виїзді проти «Сталі».

Офіційний канал ФК «Шахтар» у Telegram. Слідкуйте за командами U21 і U19 (новини, склади на матчі).
До перерви в нашої команди не все виходило. У другому таймі зробили заміну, повернулись до звичної структури гри. Футболісти додали в динаміці й частіше змінювали напрямок атаки, були більш наполегливими та агресивними
Валерій Кривенцов, головний тренер ФК «Шахтар» U21:

– У «Дніпрі» традиційно сильна футбольна школа, гравці будь-якого віку добре навчені, діють грамотно й організовано, тож кожен поєдинок проти них стає важким. У першому таймі суперник правильно перебудовувався, вірно діяв із м’ячем, перекривав зони. Тому до перерви в нашої команди не все виходило. У другому таймі зробили заміну, повернулись до звичної структури гри. Футболісти додали в динаміці й частіше змінювали напрямок атаки, були більш наполегливими та агресивними. Ми багато взаємодіяли і майже одноосібно володіли м’ячем. Підсумком цього стали два зароблені пенальті, з яких забили один. Та команда не опустила руки і буквально дотиснула суперника, заслужено взявши три очки. Хлопці вірили в успіх і здобули його. Вітаю їх із важливою перемогою, але хочу привітати також дніпрян з тією грою, що вони продемонстрували.