«Шахтар» (Донецьк) – «Дніпро» (Дніпро) – 4:0 (2:0)

Голи: 1:0 Ордець (13), 2:0 Дентіньо (14), 3:0 Марлос (71), 4:0 Феррейра (90)

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Ордець, Ракицький, Ісмаїлі, Малишев, Фред, Дентіньо (Феррейра, 75), Марлос, Коваленко (Нем, 66), Едуардо (Степаненко, 80)

Запасні: Шевченко, Бутко, Кривцов, Тайсон

«Дніпро»: Шеліхов, Лучкевич, Сваток, Чеберячко, Польовий, Кравченко (к), Блізніченко (Назаренко, 76), Політило, Когут (Кочергін, 46), Вакулко, Баланюк (Довбик, 46)

Запасні: Д. Кучер, Адамюк, Лопирьонок, Луньов

В. о. головного тренера: Дмитро Михайленко

Попередження: Степаненко (86)

Арбітр: Микола Балакін (Київська область)

Паулу Фонсека в поєдинку з «Дніпром» здійснив ротацію складу. В захисті Олександра Кучера замінив Іван Ордець, у опорній зоні з’явився Максим Малишев, що посів місце Тараса СтепаненкаДентіньо на лівому фланзі вийшов замість Тайсона, а роль нападника цього разу випала Едуардо, а не Факундо Феррейрі.

За хвилину знов кутовий приніс «Шахтарю» успіх. Цього разу навісом Марлоса скористався Дентіньо, що головою відправив м’яч саме в кут
Перший тайм

Старт поєдинку пройшов за позиційної боротьби, м’яч перебував здебільшого в центрі поля. На 12-й хвилині гру пожвавив Ісмаїлі. Він легко впорався з опонентом і прострілив, та захисники «Дніпра» вибили м’яч на кутовий. Наступна довга подача Ярослава Ракицького на Дарійо Срну призвела до гола. Удар капітана «гірників» спрямувавІван Ордець, який, до речі, забив дебютний гол за донеччан, – 1:0. За хвилину знов кутовий приніс «Шахтарю» успіх. Цього разу навісом Марлоса скористався Дентіньо, що головою відправив м’яч саме в кут. «Оранжево-чорні» надалі диктували свої умови і ще неодноразово до перерви мали шанс збільшити перевагу в рахунку. Надто гостро було завдяки підключенням Ісмаїлі, а також стандартам. Так, після подач Марлоса й Срни могли відзначитись Віктор Коваленко і Максим Малишев
Буквально одразу «оранжево-чорні» забили третій м’яч: Марлос із 23 метрів гарно закрутив саме в кут – 3:0
Другий тайм

По перерві малюнок гри дещо змінився. «Шахтар» надалі володів територіальною перевагою, але тепер вже й «Дніпро» почав частіше йти вперед, оголюючи тили, що дозволяло підопічним Паулу Фонсеки вриватись у вільні зони. На 59-й хвилині знов міг відзначитись Дентіньо, та його потужний удар з лінії штрафного насилу відбив Денис Шеліхов. Невдовзі мали шанс гості, проте Фред заблокував спробу Артема Довбика пробити з розвороту. На 66-й хвилині замість Коваленка вийшов Веллінгтон Нем і зайняв на полі позицію Дентіньо, що змістився на лівий фланг. Буквально одразу «оранжево-чорні» забили третій м’яч: Марлос із 23 метрів гарно закрутив саме в кут – 3:0. Далі гра дещо заспокоїлась, і Паулу Фонсека випустив на поле Факундо Феррейру і Тараса Степаненка, які замінили Дентіньо й Едуардо. Наприкінці зустрічі мав момент Фред, але голкіпер «Дніпра» вкотре врятував власні ворота. А на 90-й хвилині він також був безсилим, коли Феррейра скористався фланговим навісом Дарійо Срни і головою влучно відправив м’яч у кут. 4:0 – переконлива перемога «Шахтаря».

Наступний матч «гірники» проведуть 25 серпня. В поєдинку у відповідь раунду плей-оф Ліги Європи донеччани на «Арені Львів» прийматимуть «Істанбул Башакшехір».