Давай, грай на Арені Львів
22 серпня 2016 р.
|
У перерві матчу «Шахтар» – «Дніпро» на поле «Арени Львів» вийшли учасники проекту «Давай, грай!»
Вісім найкращих та найактивніших юних футболістів провели нетривалу розминку і змогли позмагатись із гравцями «Шахтаря»: Микитою Шевченком, Сергієм Кривцовим, Тарасом Степаненком і Богданом Бутком. Хто став переможцем у тренувальному матчі, не так важливо. Втім з упевненістю можна сказати: хлопці дістали безліч позитивних емоцій.
– Дуже радий, що зіграв з футболістами «Шахтаря», – поділився враженнями 11-річний Вадим Боднар. – Мені дуже сподобалось. Я майже рік займаюсь у цьому проекті, не пропустив жодного заняття. На тренуваннях ми виконуємо різні вправи, нас вчать новим футбольним прийомам. Також ми часто спілкуємося з гравцями. А ще я виходжу на поле з командою на домашніх матчах «гірників» перед їх початком.
Проект «Давай, грай!» реалізується у Львові від осені 2015 року. На трьох майданчиках міста повсякчас тренуються 60 хлопчиків. Щомісяця вони беруть участь у різних заходах «Шахтаря», регулярно зустрічаючись на майстер-класах із гравцями першої команди.
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/01.jpg)
Почати слайдшоу
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/02.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/03.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/04.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/05.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/06.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/07.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/08.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/09.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/10.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/11.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/12.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/13.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/14.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/15.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/16.jpg?w=132&h=74)
![](/-/media/fcsd/news/2016/august/22_news/22_davay_igray/gal/17.jpg?w=132&h=74)