U21. Сталь – Шахтар – 0:3

27 серпня 2016 р.

|

У 6-му турі молодіжної першості «Шахтар» U21 грав на виїзді з кам’янською «Сталлю»

Чемпіонат U21. 6-й тур. 27 серпня 2016 року. Буча. Стадіон «Ювілейний». 200 глядачів. +27 градусів.

«Сталь» U21 (Кам'янське) – «Шахтар» U21 (Донецьк) – 0:3 (0:0)

Голи: 0:1 Адаменко (59), 0:2 Борячук (87), 0:3 Борячук (88)

«Сталь»: Бандура, Данієлян, Кравченко (Плутенко, 46), Ульянов, Павлюк (к), Месхі (Костенко, 73), Антошин, Задерака, Кушнаренко, Климчук (Хоцяновський, 81), Сластінов (Мисик, 70)

Запасні: Рябенко, Копитов, Клак

Старший тренер: Єгіше Мелікян

«Шахтар»: Кудрик, Кирюханцев, Качараба, Безуглий (Сагуткін, 89), Матвієнко, Глущук (Зінкевич, 82), Зубков, Пихальонок (к) (Сеницький, 90), Борячук, Арабідзе (Мігунов, 65), Адаменко

Запасні: Гриценко, Грачов, Арендарук

Головний тренер: Валерій Кривенцов

Попередження: Качараба (28), Павлюк (50)

Вилучення: Павлюк (70, друге попередження)

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)

Під час підготовки до поєдинку зі «Сталлю» Валерій Кривенцов не зміг розраховувати на Тараса КачарабуМиколу МатвієнкаІгоря Кирюханцева, а також капітана команди Олександра Пихальонка. Вони перебували в розташуванні молодіжної збірної України, що проводила триденний збір у Києві. Втім усі ці виконавці вийшли на поле від перших хвилин. Зміни ж торкнулися центру оборони й позиції під нападником. Так, замість Данила Сагуткіна вийшов Микита Безуглий, а Юрій Глущук замінив В’ячеслава Танковського.
Першим потурбував голкіпера «Сталі» Гіоргі Арабідзе. Завдяки індивідуальним діям він позбувся опікуна й пробив саме в кут, але досвідчений Олександр Бандура врятував свою команду

Дебют зустрічі вийшов рівним. Обидва колективи намагались проводити швидкі атаки, при цьому м’яч майже не затримувався в центрі поля. Першим потурбував голкіпера «Сталі» Гіоргі Арабідзе. Завдяки індивідуальним діям він позбувся опікуна й пробив саме в кут, але досвідчений Олександр Бандура врятував свою команду. Наступний шанс відкрити рахунок знову мав Арабідзе. Він обіграв опонента і зробив передачу вздовж воріт, проте замкнути простріл ніхто не зумів. На 14-й хвилині міг відзначитись Микита Адаменко. Його удар під гострим кутом припав у воротаря, а Пихальонок, що добивав, пробив потужно в той бік, де стояв голкіпер «Сталі». Тимчасово «гірники» перехопили ініціативу, але на 28-й хвилині гострий контрвипад здійснили кам’янчани. Патрнери вивели до воріт Богдана Кушнаренка, та чудово зіграв Олег Кудрик, який вчасно вийшов назустріч суперникові. До перерви відзначитись так ніхто і не зміг.
На 87-й хвилині у «оранжево-чорних» вийшла швидка атака, яку завершував ударом у порожні ворота Борячук. Саме він за хвилину довів справу до розгрому, гарно перекинувши м’яч через голкіпера «Сталі»

Малюнок гри не зазнав змін, обидві команди намагались не затримувати м’яч у центрі поля, якомога швидше доправляючи його до воріт суперника. Краще це виходило в «оранжево-чорних», які двічі загрожували голкіперові «Сталі» на початку другого тайму. Глущук небезпечно пробивав головою, а трохи згодом із далекої дистанції вистрілив Олександр Зубков, та не пощастило. Втім, на 59-й хвилині донеччани все-таки відкрили рахунок. Адаменко пройшов до воріт господарів і чітко пробив повз Бандуру. Цей м’яч став уже шостим для Микити в нинішньому чемпіонаті – він забиває в кожному поєдинку від початку сезону. На 65-й хвилині Валерій Кривенцов здійснив заміну: замість Арабідзе вийшов Мігунов. І саме Олександр невдовзі міг збільшити цифри на табло, але, вийшовши під кутом до воріт «Сталі», не зумів переграти голкіпера. На 70-й хвилині кам’янчани залишились у меншості: за грубі дії друге попередження отримав Микола Павлюк. До фінального свистка «гірники» грали за рахунком, намагаючись контролювати хід поєдинку. На 87-й хвилині у «оранжево-чорних» вийшла швидка атака, яку розпочав Адаменко, продовжив Матвієнко, а завершував ударом у порожні ворота Борячук. Саме він за хвилину довів справу до розгрому, гарно перекинувши м’яч через голкіпера «Сталі».

Зрештою «гірники» перемогли з великим рахунком 3:0, хоч сама гра виявилась не настільки легкою. В наступному турі підопічні Валерія Кривенцова зустрінуться з «Динамо».

Офіційний канал ФК «Шахтар» у Telegram. Слідкуйте за командами U21 і U19 (новини, склади на матчі).
У суперника тактично грамотна команда, і в багатьох компонентах вона нам не поступалася. Вийшла досить рівна гра. Хлопців після матчу ми привітали, але сказали, що тактичні компоненти, пов’язані з перебудовою на полі, треба покращувати
Валерій Кривенцов, головний тренер ФК «Шахтар» U21:

– Поєдинок вийшов непростим. У суперника тактично грамотна команда, і в багатьох компонентах вона нам не поступалася. «Сталь» непогано розпочала чемпіонат, здобула нічию з київським «Динамо» (1:1), та й зараз вийшла досить рівна гра. Коли абстрагуватись, то хлопців після матчу ми привітали, але сказали, що тактичні компоненти, пов’язані з перебудовою на полі, звичайно, треба покращувати. І протягом усього наступного тижня ми цим займатимемось, адже існують складнощі в порозумінні. Усе-таки є група гравців, що працює з першою командою, яка майже не бере участі в нашому тренувальному процесі, є решта хлопців. І наше завдання наразі – об’єднати їх, аби було одне спільне бачення.