U21. Шахтар – Сталь – 3:0

3 грудня 2016 р.

|

У 17-му турі молодіжної першості «Шахтар» зустрічався зі «Сталлю»

Чемпіонат U21. 17-й тур. 3 грудня 2016 року. Щасливе. Стадіон «Княжа Арена». 150 глядачів. -5 градусів.

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Сталь» U21 (Кам’янське) – 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 Мігунов (2), 2:0 Арабідзе (89, з пен.), 3:0 Глущук (90+3)

«Шахтар»: Кудрик, Кирюханцев, Сагуткін (Безуглий, 71), Качараба, Мігунов (Грачов В., 90+2), Масалов, Ігнатенко, Пихальонок (к), Зінкевич, Арабідзе (Авагимян, 90+2), Глущук

Запасні: Гриценко, Глагола, Яловенко, Сеницький

Головний тренер: Валерій Кривенцов

«Сталь»: Пеньков, Плутенко (Хоцяновський, 80), Данієлян (Кушнаренко, 87), Ульянов, Павлюк, Антошин (к), Месхі, Задерака, Дансо (Костенко, 59), Климчук, Дебелко (Сластінов, 64)

Запасні: Злотар, Грачов Г., Якимов

Старший тренер: Єгіше Мелікян

Попередження: Ігнатенко (52), Данієлян (70), Сагуткін (70), Сластінов (75), Зінкевич (82), Павлюк (88)

Вилучення: Сластінов (78, друге попередження)

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

«Гірники», що обіграли в минулому турі «Дніпро» (4:1), посідають другу сходинку в таблиці (38 очок). «Сталь» прямує в чемпіонаті на восьмій позиції (18 очок). Зустріч суперників у першому колі на полі кам’янчан завершилася переконливою перемогою підопічних Валерія Кривенцова (3:0), у складі яких відзначились Микита Адаменко та двічі Андрій Борячук. У сьогоднішньому поєдинку, що проходив на синтетичному покритті, обидва бомбардири участі не брали: перший через травму, а другий готується до матчу головних команд. Позицію Адаменка ліворуч у півзахисті зайняв Юрій Глущук, на цьому ж фланзі в обороні знову вийшов Олександр Масалов, а в центрі поля діяв трикутник Мігунов – Пихальонок – Ігнатенко.
Не минуло і двох хвилин, як «Шахтар» відкрив рахунок: Олександр Мігунов ліворуч увірвався до вільної зони у штрафному майданчику і, отримавши передачу від партнера, майстерно переграв воротаря – 1:0

Початок був багатонадійним. Не минуло і двох хвилин, як «Шахтар» відкрив рахунок: Олександр Мігунов ліворуч увірвався до вільної зони у штрафному майданчику і, отримавши передачу від партнера, майстерно переграв воротаря – 1:0. «Гірники» відразу сіли дещо глибше на власну половину, та при цьому ні на мить не втрачали контроль над грою. Зрештою всі небезпечні моменти в першому таймі виникали біля воріт гостей. Після удару Арабідзе голкіпер виловив м’яч під поперечиною, відмінну комбінацію за участю ЗінкевичаГлущука й Арабідзе завершував із лінії штрафного Мігунов – кам’янчан урятувала поперечина. Чималий обсяг роботи в підіграванні виконував центрфорвард Олексій Зінкевич. Після одного з його скидань Юрій Глущук виходив на ворота, проте удар із гострого кута потягнув Пеньков.
Уже в компенсований час донеччани втекли в контратаку, і навіс Авагимяна з правого флангу замкнув Юрій Глущук

На старті другої половини «Сталь» перехопила ініціативу і, користуючись помилками в обороні господарів, організувала серію гострих моментів. Від пропущеного м’яча донеччан урятували кілька блискучих сейвів Олега Кудрика, а коли і він був безсилим, стража воріт страхували захисники. «Оранжево-чорні» відповідали швидкими контратаками, проте КирюханцевАрабідзе і Мігунов своїми шансами не скористалися. Тиск «сталеварів» послабшав після вилучення на 78-й хвилині Даниїла Сластінова, що примудрився за кілька хвилин дістати дві жовті картки за симуляції. Наприкінці «гірники» додали у швидкості та збільшили перевагу. На 89-й хвилині Гіоргі Арабідзе дриблінгом заробив пенальті й самотужки його реалізував, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах – 2:0. А вже в компенсований час донеччани втекли в контратаку, і навіс Володимира Грачова з правого флангу замкнув Юрій Глущук. 3:0 – «Шахтар» знов обіграє «Сталь» із великим рахунком.

11 грудня «гірники» проведуть заключний та найважливіший матч 2016 року: в наступному турі відбудеться «класико» з київським «Динамо».
Сьогодні вийшла непроста гра, хоч ми потужно розпочали зустріч: забили швидкий гол, намагалися багато комбінувати, діяти різноманітно. Слід віддати належне супротивникові. Видно, що команда організована і тактично навчена
Валерій Кривенцов, головний тренер «Шахтаря» U21:

– Сьогодні вийшла непроста гра, хоч ми потужно розпочали зустріч: забили швидкий гол, намагалися багато комбінувати, діяти різноманітно. Слід віддати належне супротивникові. Видно, що команда організована і тактично навчена. Саме тому в нас виникли проблеми. До того ж наші хлопці порушували ігрову дисципліну. Коли в попередніх матчах був зміст, якісний футбол, що забезпечував результат, то сьогодні суперник нас перегравав, але, повторюсь, через наші ж помилки. Зрештою зустріч вийшла нервовою, складною й надала чимало інформації для аналізу тренерам. За тиждень на нас чекає найважливіший поєдинок цього кола з «Динамо». Попри те, що за півроку накопичилася втома, ми спробуємо підготувати футболістів і донести до них потрібну інформацію, аби команда знов постала мобільною та агресивною.