«Шахтар» (Донецьк) – «Сталь» (Кам'янське) – 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 Марлос (31, з пен.), 2:0 Тайсон (79)

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Кучер, Ордець, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос, Коваленко (Дентіньо, 72), Бернард (Тайсон, 46), Едуардо (Борячук, 61)

Запасні: Шевченко, Бутко, Кривцов, Малишев

«Сталь»: Паньків, Пашаєв, Іщенко, Стаменковіч, Воронін, Г. Малакян, Е. Малакян, Каленчук (к) (Месхі, 77), Карасюк, Мисик (Кузик, 39), Комваліус (Карікарі, 54)

Запасні: Бандура, Довгий, Дебелко, Дансо

Головний тренер: Якоб Галл

Попередження: Едуардо (57), Каленчук (65)

Арбітр: Юрій Грисьо (Львів)

Лідер чемпіонату «Шахтар» приймав у Львові восьму команду Прем’єр-ліги «Сталь». Після дискваліфікації повернулись до складу Дарійо Срна і Бернард. Замість Ярослава Ракицького в центрі оборони з’явився Іван Ордець. За відсутності травмованого Факундо Феррейри на вістрі атаки знову вийшов Едуардо. Перед стартовим свистком суперники вшанували пам’ять гравців бразильського «Шапекоенсе», що загинули у авіакатастрофі в Колумбії, хвилиною мовчання.

Намагався проявити себе індивідуально й Марлос: на 30-й хвилині бразилець пішов одразу на трьох захисників, та його було збито в межах штрафного гостей. Сам постраждалий зголосився виконати пенальті – 1:0
Перший тайм

Уже на початку поєдинку «гірники» зіткнулись із щільною обороною супротивника. Як і в матчі першого кола, «Сталь» усією командою відійшла назад, намагаючись нав’язати боротьбу на кожній ділянці поля. За такої гри на перший план вийшли індивідуальні якості донеччан. У дебюті особливою активністю вирізнявся Бернард. Десятий номер «оранжево-чорних» не лише докладав зусиль, аби створювати моменти партнерам, а й сам погрожував воротам суперника. Ближче до середини тайму в епіцентрі подій опинився Едуардо. В обох випадках він пробивав після подач Дарійо Срни – неточно. На 23-й хвилині підключився до атаки Олександр Кучер. Але його удар з льоту після гарного проходу і влучного паса Бернарда не досягнув мети. Намагався проявити себе індивідуально й Марлос: на 30-й хвилині бразилець пішов одразу на трьох захисників, та його було збито в межах штрафного гостей. Сам постраждалий зголосився виконати пенальті – 1:0. Кінцівка тайму минула в рівній боротьбі, і на відпочинок команди пішли за мінімальної переваги в рахунку донеччан.

На 79-й хвилині гарний гол удався Тайсону. М’яч після його обвідного удару з-за меж штрафного приземлився саме в дальній кут – 2:0
Другий тайм

У перерві Паулу Фонсека здійснив першу заміну: замість Бернарда на полі з’явився Тайсон. Темп гри в другій половині матчу знизився, хоч «гірники» надалі переважну частину часу проводили поблизу володінь «Сталі». Перший реальний шанс подвоїти цифри на табло був на 61-й хвилині. Олександр Кучер пробивав головою після навісу Дарійо Срни зі стандарту, проте м’яч пройшов поруч зі штангою. Невдовзі Андрій Борячук замінив Едуардо. 20-річний нападник донеччан одразу міг відзначитись: він обігрався із Срною, та його удар у дотик вийшов неточним. На 72-й хвилині наставник «Шахтаря» випустив Дентіньо замість Віктора Коваленка. «Оранжево-чорні» не припиняли атакувати і таки домоглись свого. На 79-й хвилині гарний гол удався Тайсону. М’яч після його обвідного удару з-за меж штрафного приземлився саме в дальній кут – 2:0. Протягом часу, що лишався до фінального свистка, донеччани не втрачали контроль над грою і спокійно довели поєдинок до заслуженої перемоги.

Наступний матч «гірники» проведуть 8 грудня в Португалії. В заключному турі групового етапу Ліги Європи «Шахтар»у гостях зустрінеться з «Брагою». Початок о 18:00.