U19. Шахтар – Карпати: звіт про матч

4 грудня 2016 р.

|

У перенесеному матчі 10-го туру юнацької першості України «Шахтар» приймав львівські «Карпати»

Чемпіонат U19. 10-й тур. 4 грудня 2016 року. Щасливе. Стадіон «Княжа Арена». 150 глядачів. +1 градус.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Карпати» U19 (Львів) – 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 Лебеденко (29), 1:1 Топалов (71)

Нереалізований пенальті: Завінський (60, воротар)

«Шахтар»: Кучеренко, Конопля, Мате, Бондар, Корнієнко, Чех, Кащук (Кузьменко, 70), Гудзь, Кулаков (Породько, 36), Топалов (к), Андрущенко

Запасні: Вертей, Павлиш, Путря, Чаговець, Семеніхін

Головний тренер: Сергій Попов

«Карпати»: Задерейко, Завінський (Білий, 79), Веремієнко, Дерман (Оприск, 72), Лебеденко (к), Донцов (Малашевський, 46), Толочко, Валенко (Сільченко, 46), Микитин, Кос, Войтович (Ременюк, 72)

Запасні: Ющишин, Боднар

Старший тренер: Роман Толочко

Попередження: Веремієнко (43), Корнієнко (59), Породько (59), Дерман (61), Бондар (69), Сільченко (79)

Вилучення: Веремієнко (87, друге попередження)

Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ)

Гра мала відбутися ще в жовтні, проте її перенесли через зустрічі юнацьких збірних. У попередньому поєдинку «гірники» на своєму полі взяли гору над «Волинню» (3:0). Сергій Попов вирішив не змінювати переможний склад і випустив тих самих футболістів, що розпочинали в старті проти лучан.
«Шахтар» більше володів м’ячем і комбінував на чужій половині поля, та випади гостей були гострішими. Євген Кучеренко двічі рятував після ударів Микитина з близької відстані

Команди швидко пристосувалися до засніженого синтетичного поля і вже в дебюті обмінялись моментами – в обох випадках виручили воротарі. «Шахтар» більше володів м’ячем і комбінував на чужій половині поля, та випади гостей були гострішими. Євген Кучеренко двічі рятував після ударів Микитина з близької відстані, проте на 29-й хвилині він також не зміг допомогти донеччанам: Орест Лебеденко виявився найспритнішим у штрафному майданчику і з другої спроби проштовхнув м’яч у сітку. «Оранжево-чорні» намагалися відігратись іще в першій половині, але створити реальну загрозу воротам львів’ян не змогли.
Дмитро Топалов скористався помилкою оборони львів’ян і з кількох метрів пробив воротаря – 1:1

Відразу по перерві підопічні Сергія Попова взяли ситуацію на полі під свій контроль, і майже вся гра тривала близько штрафного «Карпат». При цьому гості не забували про контратаки і в одній з них заробили пенальті. Проте Кучеренко вгадав задум Завінського й не дозволив йому відзначитись, відбивши м’яч у правому від себе куті. «Шахтар» одразу ж відповів двома вбивчими моментами: Олександр Породько з гарної позиції влучив у поперечину, а Станіслав Гудзь ударив вище воріт. Кількість перетворилась у якість на 71-й хвилині. Дмитро Топалов скористався помилкою оборони львів’ян і з кількох метрів пробив воротаря – 1:1. Не по-зимовому спекотною вийшла кінцівка зустрічі. На 87-й хвилині центральний захисник «Карпат» Веремієнко з порушенням зупинив прохід Андрущенка і, діставши другу жовту картку, лишив свою команду в меншості. Із заробленого штрафного Юхим Конопля закручував м’яч у ближню дев’ятку, та не влучив. Одразу ж фланговий простріл Андрущенка замикав Породько, проте відправив м’яч над поперечиною. А слідом Владислав Кузьменко розстрілював ворота гостей упритул – зреагував голкіпер. «Гірники» не полишали спроб вирвати перемогу до самого фінального свистка, але рахунок так і втримався нічийним – 1:1.

Це був заключний матч «Шахтаря» U19 2016 року. Першу частину сезону «оранжево-чорні» завершують на 5-му місці. Команда йде на зимову перерву, а юнацький чемпіонат поновиться 1 квітня.