Шахтар – Янг Бойз – 2:0

27 липня 2016 р.

|

26 липня в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Шахтар» приймав швейцарський «Янг Бойз»

Ліга чемпіонів УЄФА – 2016/17. 3-й кваліфікаційний раунд. Перший матч.

26 липня 2016 року. Львів. Стадіон «Арена Львів». 7 477 глядачів. +20 градусів.

«Шахтар» (Донецьк) – «Янг Бойз» (Берн, Швейцарія) – 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 Бернард (27), 2:0 Селезньов (75)

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Ордець, Кривцов, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос, Бернард, Тайсон (Дентіньо, 77), Едуардо (Селезньов, 71)

Запасні: Каніболоцький, Бутко, Кучер, Нем, Коваленко

Головний тренер: Паулу Фонсека

«Янг Бойз»: Мвого, Саттер (Хадергьонай, 81), Вілотич, Роша, Лецякс, Бертоне, Саного, Сулеймані (Вютрих, 58), Раве, Герндт (Кубо, 49), Оаро (к)

Запасні: Вольфлі, Фрай, Гаїч, Обексер

Головний тренер: Аді Хюттер

Попередження: Вілотич (23), Оаро (70), Бертоне (88)

Вилучення: Вілотич (55, друге попередження)

Арбітр: Сердар Гезюбююк (Нідерланди)

Паулу Фонсека виставив той самий склад, що й у двох попередніх поєдинках сезону. «Шахтар» діяв за схемою 4–4–2.

Гості активніше розпочали зустріч і в дебюті подали п’ять кутових. Втім, найбільшу небезпеку приховував випад Александра Герндта, що опинився віч-на-віч із голкіпером «Шахтаря». Андрій Пятов, своєчасно вийшовши з воріт, зміг усунути загрозу. А приблизно від 15-ї хвилини «гірники» взяли гру під свій контроль, і до перерви гострота походила лише від підопічних Паулу Фонсеки. «Оранжево-чорні» відзначились досить швидко: забив Едуардо. Та бригада арбітрів відмінила гол, вирішивши, що нападник «Шахтаря» перебував у офсайді, хоч у положенні поза грою був не він, а Тайсон. Буквально одразу міг відкрити рахунок Марлос, але йому трохи не пощастило, коли він перекидав м’яч через захисника, який залишився перед воротами. Проте на 27-й хвилині донеччани реалізували свою перевагу: Фред розрізною передачею залишив ні з чим відразу трьох гравців «Янг Бойз», і Бернард, легко перегравши голкіпера, відправив м’яч у порожні ворота. До перерви «гірники» мали ще щонайменше чотири гарні нагоди змінити цифри на табло, але ударам ЕдуардоТайсонаІвана Ордеця й Дарійо Срни трохи забракло влучності.

«Оранжево-чорні» відзначились досить швидко: забив Едуардо. Та бригада арбітрів відмінила гол, вирішивши, що нападник «Шахтаря» перебував у офсайді, хоч у положенні поза грою був не він, а Тайсон

По перерві ситуація на полі не змінилась: футболісти «Шахтаря» далі володіли ініціативою й активно діяли на половині поля суперника. На 55-й хвилині «Янг Бойз» залишився в меншості. Вілотич заблокував прохід Бернарда і заробив друге попередження. Скористатися чисельною перевагою «гірники» могли на 64-й хвилині, але арбітр зафіксував офсайд у Тайсона після чудової комбінації за участю Бернарда і Срни. Невдовзі гарний шанс мавЕдуардо, та йому не вдалося переграти голкіпера. На 70-й хвилині був близьким до успіху Марлос, що накрутив одразу кількох захисників, проте після його удару швейцарців урятувала штанга. І зрештою «Шахтар» подвоїв перевагу, коли відзначився Євген Селезньов, який вийшов на заміну: Бернард розпочав атаку на своїй половині поля, Тайсон її продовжив, а Тарас Степаненко вчасно віддав на партнера, що забивав уже в порожні ворота. До фінального свистка цифри на табло не змінилися.

І зрештою «Шахтар» подвоїв перевагу, коли відзначився Євген Селезньов, який вийшов на заміну: Бернард розпочав атаку на своїй половині поля, Тайсон її продовжив, а Тарас Степаненко вчасно віддав на партнера, що забивав уже в порожні ворота
«Шахтар» одразу після матчу повертається до Києва, де розпочне підготовку до поєдинку чемпіонату України проти«Чорноморця». Гра відбудеться 30 липня у Одесі.