Шахтар у збірних: Україна обіграла Албанію

3 червня 2016 р.

|

3 червня збірна України провела черговий контрольний матч напередодні Євро-2016. Підопічні Михайла Фоменка обіграли албанців

Албанія – Україна – 1:3

Голи: 0:1 Степаненко (8), 1:1 Садіку (12), 1:2 Ярмоленко (49), 1:3 Коноплянка (87)

Україна: Пятов, Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук (Бутко, 46), Степаненко (Тимощук, 90), Сидорчук (Ротань, 67), Гармаш (Коваленко, 46), Коноплянка, Ярмоленко (Зінченко, 77), Зозуля (Селезньов, 63)

Із перших хвилин на поле вийшли четверо футболістів «Шахтаря»: воротар Андрій Пятов, захисники Ярослав Ракицький і В’ячеслав Шевчук, а також півзахисник Тарас Степаненко. Як і в матчі з Румунією, Шевчук грав із капітанською пов’язкою.

Уже на 8-й хвилині українці повели в рахунку: Степаненко чудово зіграв на випередження після прострілу Коноплянки і спрямував м’яч у ближній кут. Албанці невдовзі відновили паритет. Відзначився Садіку, який скористався прогалиною в лінії оборони суперника та пробив повз Пятова – 1:1. До кінця тайму стовідсоткових шансів для взяття воріт команди більше не мали.

У перерві Михайло Фоменко провів дві заміни: замість Шевчука на поле вийшов Богдан Бутко, а замість Гармаша з’явився Віктор Коваленко. А на 49-й хвилині збірна України знову вийшла вперед: Беріша парирував удар Зозулі, та на добиванні першим був Ярмоленко – 1:2.

Трохи згодом проявив себе Пятов, що парирував небезпечний удар Каче зі штрафного. Ракицький активно підтримував атаки, але в одному з випадків заробив жовту картку за підкат на чужій половині поля. На 63-й хвилині на вістрі атаки вийшов Євген Селезньов. У одному з епізодів Коваленко вивіреним пасом намагався вивести його сам на сам, та голкіпер був першим на м’ячі. Втім, обидва взяли участь у гольовій атаці на 87-й хвилині: Євген поборовся, Віктор прострелив, а Коноплянка опинився на підборі і був влучним – 1:3.

Зрештою матч завершився перемогою збірної України. Нагадаємо, 12 червня команда Михайла Фоменка стартує на Євро поєдинком із Німеччиною.