Срна провів 130-й матч за збірну

4 червня 2016 р.

|

Національна команда Хорватії 4 червня провела спаринг із Сан-Марино. Капітан «Шахтаря» Дарійо Срна вийшов на поле в стартовому складі і відзначився забитим м'ячем

Інтрига в протистоянні протрималася тільки 20 хвилин. Збірна Сан-Марино зосередила сили на захисті і періодично намагалася організовувати контратаки. Та вже скоро хорватам вдалося розкрити оборону суперника – Марко Пьяца точним ударом спрямував м'яч у сітку воріт.

Після голу Пьяци гості втратили концентрацію, а підопічні Анте Чачича успішно цим скористалися і ще дев'ять разів розписалися у воротах Сан-Марино.

Гол на свій рахунок записав і капітан «Шахтаря» Дарійо Срна, який проводив 130-й матч за збірну: на 24-й хвилині після подачі Перішича з флангу він відправив м'яч у верхній ближній кут.

10:0 – Хорватія каменя на камені не залишає від Сан-Марино і на мажорній ноті завершує підготовку до фінальної частини Євро-2016. Ця перемога стала для «шахових» найбільшою в їхній історії.