KIFA Pro Team – Шахтар – 0:9

22 червня 2016 р.

|

22 червня «Шахтар» провів перший контрольний матч на зборі в Нідерландах під керівництвом Паулу Фонсеки

22 червня 2016 року. Нідерланди. Де-Лютте. Стадіон Sportvereniging SV De Lutte. +24 градуси. 50 глядачів.

KIFA Pro Team (Нідерланди) – «Шахтар» (Донецьк, Україна) – 0:9 (0:4)

Голи: 0:1 Зубков (3), 0:2 Бернард (9), 0:3 Тотовицький (38), 0:4 Тотовицький (43), 0:5 Феррейра (48), 0:6 Борячук (71), 0:7 Петряк (75), 0:8 Борячук (80), 0:9 Феррейра (86)

«Шахтар»: Каніболоцький (Сарнавський, 46; Кудрик, 70), Данченко (Борячук, 61), Кривцов (Ордець, 46), Матвієнко (Воловик, 46), Ісмаїлі (Соболь, 46), Зубков (Коробенко, 46), Танковський (Малишев, 46), Фред (Нем, 46), Бернард (Дентіньо, 46), Едуардо (к) (Феррейра, 39), Тотовицький (Петряк, 46)

Головний тренер: Паулу Фонсека

KIFA Pro Team, стартовий склад: Грутерс, Талу, Свертс, Боатенг, Дефарес, Сумаоро, Денковськи, Санду, Клічич, Ван дер Вельден, Джунте

У другому таймі взяли участь: Прийор, Мансурі, Карг, Фатіма

Тренери: Зефанд Ватімурі, Ара Хейвел

Попередження: Малишев (74)

Арбітр: Вім Бронсвурт (Нідерланди)

Із капітанською пов’язкою на гру з KIFA Pro Team «оранжево-чорних» вивів Едуардо. Відзначимо також повернення Фреда і вихід у стартовому складі Олега ДанченкаВ’ячеслава Танковського й Андрія Тотовицького

Зубков заробив штрафний по центру метрах у 22 від воріт, а Бернард точно виконав стандарт і влучив у правий від воротаря кут
Перший тайм

«Шахтар» дуже активно розпочав матч і вже на 3-й хвилині відкрив рахунок: Тотовицький увійшов до штрафного, розібрався із захисником та прострілив, а Зубков замкнув передачу на дальній штанзі. За кілька хвилин у воротах голландців побував другий м’яч. Зубков заробив штрафний по центру метрах у 22 від воріт, а Бернард точно виконав стандарт і влучив у правий від воротаря кут. Схожий удар у аналогічній ситуації здійснив Едуардо, але цього разу голкіпер суперника врятував. На 39-й хвилині рахунок став великим: Бернард набрав швидкість центром, віддав праворуч на Едуардо. Воротар залишив ворота і випередив нападника «гірників», та м’яч відскочив саме в ноги Тотовицькому – 0:3. А напередодні перерви Андрій оформив дубль, скориставшись передачею Фреда.
Чудовий за красою м’яч забив Петряк – потужним ударом із далекої дистанції без шансів для голкіпера

Другий тайм

У перерві Паулу Фонсека майже цілком оновив склад. Друга половина гри розпочалась із гола: після штрафного у виконанні Дентіньо воротар перевів м’яч у поперечину, а на добивання першим встиг Феррейра. Згодом KIFA Pro Team вдалося провести кілька небезпечних атак, одна з яких завершилась ударом Ван дер Вельдена з близької відстані та сейвом Сарнавського. А загалом «Шахтар» володів беззаперечною перевагою. На 71-й хвилині голом відзначився Борячук, відправивши м’яч обвідним ударом у нижній кут після асиста Дентіньо. Чудовий за красою м’яч забив Петряк – потужним ударом із далекої дистанції без шансів для голкіпера. На 80-й хвилині дубль оформивБорячук, замкнувши на дальній штанзі простріл Феррейри. Сам Факундо поставив крапку в поєдинку, реалізувавши вихід сам на сам, – 0:9.

Наступний спаринг «Шахтаря» заплановано на 26 червня. Слідкуйте за новинами зі зборів «гірників» на shakhtar.com.