Меппен – Шахтар – 1:4

26 червня 2016 р.

|

26 червня в другому контрольному матчі нідерландських зборів «гірники» зустрічались із «Меппеном»

26 червня 2016 року. Німеччина. Меппен. «Вальдштадіон». +17 градусів. 550 глядачів.

«Меппен» (Німеччина) – «Шахтар» (Донецьк, Україна) – 1:4 (1:1)

Голи: 1:0 Вагнер (17), 1:1 Зубков (38), 1:2 Тотовицький (58), 1:3 Тотовицький (63), 1:4 Марлос (82, з пен.)

«Шахтар», 1-й тайм: Кудрик, Петряк, Кривцов, Воловик, Соболь, Малишев, Танковський, Данченко, Дентіньо, Едуардо, Зубков

«Шахтар», 2-й тайм: Каніболоцький (Сарнавський, 71), Данченко, Кривцов, Матвієнко, Малишев (Коробенко, 58), Соболь (Марлос, 67), Фред, Нем, Бернард, Тотовицький, Борячук

Головний тренер: Паулу Фонсека

«Меппен», стартовий склад: Гоммерт, Єгаржевськи, Відович, Посіпал, Шеперс, Геркес, Роббен, Вагнер, Борн, Кляїнсор, Гірч

Головний тренер: Крістіан Найдхардт

Попередження: Відович (56), Нем (68), Рокар (69), Бернард (89)

Арбітр: Крістіан Мірмен (Німеччина)

На другу гру збору поспіль із капітанською пов’язкою «Шахтар» вивів Едуардо. Місце у воротах посів Олег Кудрик, пару центральних захисників склали Сергій Кривцов та Олександр Воловик, а на флангах оборони діяли Олег Данченко й Едуард Соболь. Також відзначимо, що ігровий час отримали В’ячеслав ТанковськийІван Петряк і Олександр Зубков.

На другу гру збору поспіль із капітанською пов’язкою «Шахтар» вивів Едуардо

Гра розпочалась у середньому темпі. Команди по черзі володіли м’ячем, але протягом стартового відтинку не погрожували воротам один одного. На 17-й хвилині «Меппен» повів у рахунку: Кляїнсор вийшов сам на сам із Кудриком і покотив у центр, а Вагнер, що набіг, відправив м’яч у сітку – 1:0. «Гірники» йшли вперед, та німецька команда в повному складі тримала оборону. Так тривало до 38-ї хвилини, коли Танковський відібрав м’яч, Зубков увійшов до штрафного, обіграв Геркеса і влучно пробив у кут – 1:1.

Відразу по перерві Паулу Фонсека випустив Каніболоцького, Матвієнка, Фреда, Нема, Бернарда, Тотовицького і Борячука. Також у ході тайму на полі з’явилися КоробенкоМарлос і Сарнавський. На 55-й хвилині «Шахтар» вийшов уперед: Тотовицький прийняв м’яч на межі офсайду, підробив і завдав влучний удар. Невдовзі Андрій оформив дубль, завершивши ще одну комбінацію «оранжево-чорних». Шанси відзначитись мали також Фред і Нем, але перший пробив неточно, а з ударом другого впорався голкіпер. А крапку в матчі поставив Марлос, що заробив пенальті й сам його реалізував – 1:4.

На 55-й хвилині «Шахтар» вийшов уперед: Тотовицький прийняв м’яч на межі офсайду, підробив і завдав влучний удар
Наступний контрольний поєдинок на зборі в Нідерландах «Шахтар» проведе 29 червня з бельгійським «Гентом». Слідкуйте за новинами зі зборів «гірників» на shakhtar.com.