«Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) – 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 Едуардо (33), 2:0 Нем (73), 3:0 Едуардо (78)

«Шахтар»: Каніболоцький, Кобін, Ордець, Кривцов, Шевчук, Степаненко (к), Малишев, Нем (Марлос, 76), Коваленко, Бернард (Тайсон, 76), Едуардо

Запасні: Сарнавський, Кучер, Ісмаїлі, Ракицький, Феррейра

«Динамо»: Шовковський (к), Данило Сильва, Віда, Хачеріді, Антунеш, Рибалка, Велозу (Сидорчук, 78), Гармаш (Буяльський, 46), Ярмоленко, Гусєв (Гонсалес, 46), Мораес

Запасні: Рудько, Яковенко, Петрович, Теодорчик

Головний тренер: Сергій Ребров

Попередження: Гармаш (40), Ярмоленко (42), Хачеріді (45+1), Степаненко (50), Ордець (58), Едуардо (69), Кобін (69), Рибалка (82), Віда (83)

Вилучення: Ярмоленко (81, друге попередження), Степаненко (81, друге попередження)

Арбітр: Юрій Можаровський

Порівняно із поєдинком у Лізі Європи в недільній грі чемпіонату стартовий склад «гірників» зазнав кардинальних змін. У команді Мірчі Луческу вийшли лише троє з тих футболістів, хто із перших хвилин зіграв проти «Севільї»: Тарас Степаненко, Максим Малишев і Віктор Коваленко. Капітанська пов’язка за відсутності Дарійо Срни перейшла до Степаненка.

На 33-й хвилині «гірники» провели швидку атаку центром: Коваленко віддав Бернарду, той покотив до штрафного на хід Едуардо, який спокійно проштовхнув м’яч повз Шовковського – 1:0

Донеччани розпочали активно, що змусило нервувати гостей, які збилися на тактику дрібного фолу. На 10-й хвилині Бернард зі штрафного зробив подачу до штрафного майданчика, Сергій Кривцов виграв верхову боротьбу, але головою пробив трохи вище за поперечину. Невдовзі гостям вдалося вирівняти гру, і в одній з атак Мораес пройшов до штрафного, небезпечно простріливши уздовж воріт. Далі події розгорталися здебільшого в середині поля, а роботи воротарі майже не мали. На 33-й хвилині «гірники» провели швидку атаку центром: Коваленко віддав Бернарду, той покотив до штрафного на хід Едуардо, який спокійно проштовхнув м’яч повз Шовковського – 1:0. Кияни заметушилися, перестали встигати за пересуваннями донеччан та вдавались до грубощів. Через часті зупинки до першого тайму було додано шість хвилин, до того ж у пасиві динамівців опинилося три картки.

Гості спробували перелаштуватися, провівши в перерві одразу дві заміни. «Гірники» отримали нагоду контратакувати, і кожен похід до чужого штрафного приховував чималу загрозу, як, наприклад, у епізоді з дуже небезпечним прострілом Василя Кобіна на 54-й хвилині. Чудовий дриблінг у штрафному продемонстрував також Веллінгтон Нем, опинився на газоні, але свисток арбітра змовчав. Не зважився суддя вилучити з поля Ярмоленка за удар ззаду по ногах, натомість покарав картками футболістів «Шахтаря» за суперечки в цій ситуації. А от «гірники» відповіли результативною атакою: Нем утік до воріт зліва, увійшов до штрафного, легко обіграв захисника і закатив м’яч у ближній кут – 2:0. Мірча Луческу одразу ж освіжив фланги, випустивши на поле Тайсона з Марлосом, і нова атака «гірників» лівим краєм призвела до передачі в центр штрафного, де Едуардо переправив м’яч у сітку, зробивши дубль, – 3:0! Відразу після цього на полі спалахнула масова бійка, результатом якої став букет із червоних карток. Матч було поновлено за кілька хвилин. Наприкінці кияни щосили намагалися уникнути значного фіаско, але Антон Каніболоцький був надійним, а удар здалеку Данило Сильви взяла на себе поперечина.

Таким чином, «Шахтар» уперше за історію українських чемпіонатів завдав відразу дві великих поразки «Динамо», причому із однаковим рахунком 3:0.