Шахтар – Олександрія: прев’ю

10 травня 2016 р.

|

У другому півфіналі Кубка країни «гірники» зустрінуться з «Олександрією». Пропонуємо вашій увазі анонс матчу

11 травня, Львів, «Арена Львів», 19:30
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

У поточному сезоні «гірники» вже тричі грали з «Олександрією». У двох матчах чемпіонату команда Мірчі Луческу перемагала – 2:0 і 3:2. У першому ж півфінальному протистоянні Кубка було зафіксовано нічию – 1:1. Саме це зараз набагато актуальніше.

Після матчу в Олександрії Мірча Луческу зауважив: господарі намагалися нав’язати «Шахтарю» боротьбу. Суперник часто фолив, загалом доволі організовано обороняючись. Здебільшого за рахунок цього їм вдалося пропустити лише один м’яч. Цілком імовірно, в другому поєдинку олександрійці діятимуть у приблизно тій самій манері. Разом із тим їм обов’язково потрібно йти вперед та забивати.

Арбітр матчу – Костянтин Труханов (Харків)
Асистенти – Микола Левко (Чернівці), Ігор Бицкало (Одеса)
Четвертий арбітр – Юрій Грисьо (Львів)
Спостерігач арбітражу – Сергій Задіран (Дніпропетровськ)

«Олександрія» досягла своєї мети в чемпіонаті: команда завершатиме сезон на 6-му місці в турнірній таблиці, що надає право виступати в Лізі Європи. Підопічні Володимира Шарана стартують із третього кваліфікаційного раунду. Проте якщо вони зуміють пройти «Шахтар» і перемогти у фіналі Кубка України, то потраплять безпосередньо до групового етапу єврокубка. Тож мотивація на півфінал Кубка в олександрійців може бути навіть не подвійною, а потрійною.

Через дискваліфікації поєдинок у відповідь із «Шахтарем» пропускатимуть Артем Полярус та Антон Шендрік. При цьому повертається до строю Артем Чорній, який з тієї ж причини не грав у першому півфіналі.

Команди провели 3 матчі в Кубку України. В усіх випадках «гірники» були гостями. В активі «оранжево-чорних» дві перемоги, іще одна зустріч завершилась унічию. Різниця м’ячів: 6–2.
Команди грали в Олександрії 20 квітня. На початку матчу «Шахтар» мав декілька непоганих підступів до воріт суперника, та господарі встояли
Попередня зустріч у Кубку

Команди грали в Олександрії 20 квітня. На початку матчу «Шахтар» мав декілька непоганих підступів до воріт суперника, та господарі встояли. На 36-й хвилині підопічні Володимира Шарана повели в рахунку: Грицукові вдався гарний і влучний удар із дальної дистанції. У перерві на заміну вийшов Едуардо. Саме він на 54-й хвилині зрівняв рахунок, підстерігши відскік у чужому штрафному. 1:1 – результативна нічия з виїзним голом «Шахтаря» в першій грі.

Цікаві факти

Шахтар може вшістнадцяте вийти у фінал Кубка України (в тому числі 6-й сезон поспіль).

У активі «Шахтаря» 18 м’ячів у поточному розіграші Кубка України.