«Зоря» (Луганськ) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 Гладкий (42), 0:2 Гладкий (57)

«Зоря»: Шевченко, Сіваков, Чайковський, Гордієнко (Ліпартія, 58), Каменюка (к), Рафаель, Караваєв, Любеновіч, Будківський, Петряк (Тотовицький, 46), Опанасенко (Ярмаш, 64)

Запасні: Левченко, Сухоцький, Пауліньо, Гречишкін

«Шахтар»: Каніболоцький, Срна (к), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Марлос, Коваленко (Едуардо, 59), Тайсон (Феррейра, 81), Гладкий (Нем, 74)

Запасні: Пятов, Ордець, Кривцов, Коробенко

Головний тренер: Мірча Луческу

Попередження: Рафаель (12), Чайковський (64), Сіваков (64), Ярмаш (70)

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

У фінальному поєдинку Кубка України Мірча Луческу виставив тих виконавців, на яких було покладено основне навантаження у єврокубках. За винятком двох позицій: місце у воротах посів Антон Каніболоцький, а на вістрі атаки зіграв Олександр Гладкий.

«Шахтар» розпочав активно, і вже на 1-й хвилині Гладкий заробив небезпечний штрафний, а удар Ярослава Ракицького пройшов вище воріт. Невдовзі шанс забити мали Дарійо Срна і той самий Гладкий, що пробивав головою. Гострою вийшла також контратака луганчан, коли Любеновіч прорвався ліворуч до штрафного –Каніболоцький відбив м’яч ногою. Після цього швидкості в грі залишались високими, а от моментів не було. Лише в середині тайму у воротарів з’явилася робота і біля воріт стало гаряче. Луганчанин Будківський з вигідної позиції влучив у сітку із зовнішнього боку, а найреальніший шанс мав Марлос, який після проходу Тайсона ліворуч без перешкод бив упритул – Шевченко врятував «Зорю». В атаці у відповідь уже Каніболоцький виручив «гірників» після удару Караваєва. У грі на зустрічних курсах мав успіх «Шахтар»: на 42-й хвилині після розіграшу кутового Тайсонпідібрав м’яч на лівому фланзі, зробив подачу в район 11-метрової позначки, а там Гладкий чудово пробив головою в лівий від воротаря кут – 1:0. Одразу ж міг подвоїти рахунок Марлос – Шевченко парирував удар бразильця з-за штрафного.

По перерві гра проходила у спокійному темпі, поки на 57-й хвилині «гірники» не підстерегли помилку луганської оборони. Гладкий перехопив м’яч у штрафному та холоднокровно на паузі низом пробив у ближній кут, зробивши дубль – 2:0. Невдовзі Марлос заробив небезпечний стандарт, а Срна закрутив м’яч над стінкою – Шевченко у кидку відбив цей удар кулаками. На 73-й хвилині Гладкий міг зробити хет-трик, коли після комбінації за участю Ракицькогоі Тайсона пробивав з-за штрафного – поруч зі штангою. Міг відзначитись і сам Тайсон, але його обвідний удар у дальній верхній кут у стрибку парирував воротар луганчан. «Зорі» довелось розкриватися, а «гірники», освіживши склад замінами, проводили швидкі контратаки. Та на 82-й хвилині Каніболоцький урятував донеччан, діставши м’яч з-під поперечини. Кінцівка матчу пройшла під знаком активності луганчан, які нічого не змогли змінити.

«Шахтар» удесяте став володарем Кубка України.