15 листопада в Харкові збірна України в товариському поєдинку приймала команду Сербії

Україна – Сербія – 2:0

Голи: 1:0 Шахов (38), 2:0 Ярмоленко (88, з пен.)

Україна: Бойко, Бутко, Кривцов, Ордець, Федецький, Малишев, Сидорчук (Ротань, 46), Шахов (Зінченко, 77), Караваєв (Петряк, 46), Циганков (Ярмоленко, 65), Зозуля (Бєсєдін, 62)

Наставник «синьо-жовтих» Андрій Шевченко порівняно з відбірковим матчем ЧС-2018 з фінами залишив у стартовому складі лише захисника «Шахтаря» Богдана Бутка. Крім нього від перших хвилин вийшли іще троє «гірників». У центрі оборони з’явилися Сергій Кривцов та Іван Ордець, а місце в опорній зоні зайняв Максим Малишев.

Перший тайм пройшов у помірному темпі з незначною кількістю небезпечних моментів. Єдиний шанс збірної України було реалізовано на 38-й хвилині. Артем Федецький із лівого флангу прострілив на Романа Зозулю, а Євген Шахов проштовхнув м’яч повз захисника й воротаря гостей – 1:0.

По перерві активніше почали діяти серби. Підопічні Славолюба Муслина мали нагоди зрівняти рахунок. У середині тайму Андрій Шевченко здійснив низку замін, при цьому всі футболісти «Шахтаря» лишились на полі. На 83-й хвилині в «синьо-жовтих» з’явився гарний шанс подвоїти перевагу в рахунку. Богдан Бутко чудово зіграв індивідуально, вийшов на ударну позицію, але не до кінця закрутив м’яч у дальній верхній кут. Наприкінці зустрічі українці заробили пенальті, який реалізував Андрій Ярмоленко. 2:0 – із таким результатом завершився останній матч національної команди України 2016 року.