«Дніпро» (Дніпро) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:2 (0:2)

Голи: 0:1 Коваленко (36), 0:2 Коваленко (39)

«Дніпро»: Лунін, Адамюк, Сваток, Лопирьонок, Влад, Ротань (к) (Чеберко, 68), Політило, Кравченко, Лучкевич (Андерсон Піко, 77), Кожушко (Довбик, 66), Луньов

Запасні: Баштаненко, Польовий, Нагієв, Чеберячко

В. о. головного тренера: Дмитро Михайленко

«Шахтар»: Пятов, Бутко, Кучер (к), Ракицький (Ордець, 90+3), Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос, Коваленко (Борячук, 80), Тайсон, Едуардо (Дентіньо, 69)

Запасні: Каніболоцький, Кобін, Матвієнко, Танковський

Головний тренер: Паулу Фонсека

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)

Відразу троє «гірників» пропускали зустріч із «Дніпром» через перебір жовтих карток. Дискваліфікацію відбували Максим Малишев, Бернард і капітан Дарійо Срна. Травма спини завадила зіграти в Дніпрі найкращому бомбардирові донеччан Факундо Феррейрі.
Едуардо на 39-й хвилині обікрав захисника господарів Влада й видав ідеальний пас на Коваленка, що набігав по центру. Віктор холоднокровно відправив м’яч повз воротаря

Від старту поєдинку стало зрозуміло, що «Шахтарю» доведеться зламувати насичену оборону суперника. «Дніпро» чималими силами захищався, майже всією командою притиснувшись до власних воріт. Враховуючи щільність поблизу воротарського Андрія Луніна, «оранжево-чорні» били з далекої дистанції. Перевіряли свою влучність ФредСтепаненко і Ракицький. На 36-й хвилині навіс Ярослава дозволив Коваленку відкрити рахунок: після розіграшу кутового 20-річний півзахисник головою відправив м’яч у ворота дніпрян. Варто сказати, що «гірники» мали забивати дещо раніше. На 24-й хвилині захисник суперника не за правилами діяв у власному штрафному проти Віктора Коваленка, й арбітр указав на 11-метрову позначку. Марлос із точки пробив сильно, та кіпер зумів угадати напрямок польоту м’яча. До перерви «Шахтар» оформив другий гол. Едуардо на 39-й хвилині обікрав захисника господарів Влада й видав ідеальний пас на Коваленка, що набігав по центру. Віктор холоднокровно відправив м’яч повз воротаря.
На 68-й хвилині міг відзначитись Ісмаїлі, проте м’яч після його удару зачепив голкіпера

Цифри на табло змусили «Дніпро» ризикувати, і в «гірників» почали з’являтися вільні зони. І хоча малюнок гри дещо змінився, перевага донеччан не викликала сумнівів. На 68-й хвилині міг відзначитись Ісмаїлі, проте м’яч після його удару зачепив голкіпера. Андрій Лунін також урятував свою команду трохи згодом, коли чудово бив з-за меж штрафного Фред – кутовий. Фінальний свисток зафіксував упевнену перемогу «оранжево-чорних», яку забезпечили два влучні удари Віктора Коваленка.

Наступний матч «Шахтар» проведе 30 листопада в Кубку України. В 1/4 фіналу «гірники» гратимуть у гостях із «Полтавою». Початок о 13:00.