U19. Шахтар – Волинь – 3:0

28 листопада 2016 р.

|

У 17-му турі юнацької першості України «Шахтар» приймав луцьку «Волинь»

Чемпіонат U19. 17-й тур. 28 листопада 2016 року. Щасливе. Стадіон «Княжа Арена». 250 глядачів. +5 градусів.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Волинь» U19 (Луцьк) – 3:0 (0:0)

Голи: 1:0 Кащук (65), 2:0 Топалов (84, з пен.), 3:0 Топалов (90)

«Шахтар»: Кучеренко, Конопля, Мате, Бондар, Корнієнко, Чех, Кащук (Путря, 87), Гудзь, Кулаков (Породько, 83), Топалов (к), Андрущенко (Кузьменко, 61)

Запасні: Поспєлов, Павлиш, Соболевський, Семеніхін

Головний тренер: Сергій Попов

«Волинь»: Франчук, Мосіюк, Баб’як, Ільницький (Зінкевич, 73), Шандрук, Деда М. (Сеник, 78), Трикош (Біліч, 63), Гладун, Дмитренко (Попик, 75), Ляшенко (к), Деда Я. (Мельничук, 81)

Запасні: Глушко, Дручок

Старший тренер: Володимир Гапон

Попередження: Чех (18), Ільницький (52), Франчук (77), Сеник (84)

Арбітр: Олег Когут (Тернопіль)

У таблиці «Шахтар» розташовується на шостій позиції, набравши в п’ятнадцяти поєдинках 24 очки. В попередньому турі донеччани зіграли внічию із «Зорею» (2:2). «Волинь» посідає 12-те місце (17 очок). При цьому лучани поступились у трьох своїх останніх виїзних матчах. Зустріч суперників у першому колі завершилася гостьовою перемогою «гірників» (4:1).
Гарний шанс відкрити рахунок мав Кащук, якого партнери вивели на побачення з голкіпером. Олексій пробивав у ближню дев’ятку, проте удар не вийшов
Перший тайм

«Шахтар» від старту намагався діяти першим номером, але лучани, у складі яких були футболісти, що вже виступають в УПЛ, сміливо зустрічали господарів у центрі поля та нав’язували свою гру. Боротьба за першість в матчі тривала близько півгодини, і протягом цього часу команди не завдали жодного удару в площину. У середині тайму підопічним Сергія Попова вдалося здійснити серію небезпечних атак, і хоч до голів вони не призвели, та позначили перевагу «оранжево-чорних». Так, удар Андрущенка парирував воротар, а Топалов закрутив м’яч у кількох сантиметрах від штанги. Гарний шанс відкрити рахунок мав Кащук, якого партнери вивели на побачення з голкіпером. Олексій пробивав у ближню дев’ятку, проте удар не вийшов. Біля протилежних воріт спокійно та надійно діяв Євген Кучеренко, що дебютував у юнацькому чемпіонаті.
На останній хвилині основного часу донеччани здійснили класичну контратаку. Валерій Бондар віддав ліворуч Топалову, а тому лишалося тільки покотити м’яч у порожні ворота
Другий тайм

Тиск «гірників» по перерві лише збільшувався, і коли наприкінці години гостей урятувала поперечина, то на 65-й  хвилині м’яч залетів у їхні ворота. Швидка атака з переводом із флангу на фланг завершилась прострілом Кузьменка до штрафного, де Олексій Кащук у дотик був влучним – 1:0. Пропущений гол змусив лучан відкритись, і в «Шахтаря» з’явився простір для контргри. Нагоду збільшити рахунок змарнували Кулаков і Кузьменко, а на 77-й хвилині «Волинь» мала лишитись у меншості: Кулаков вискочив сам на сам із Франчуком, прокинув м’яч повз воротаря і був збитий ним майже на лінії штрафного майданчика. Проте за фол останньої надії арбітр показав лише жовту картку. Штрафний узявся виконувати Юхим Конопля, але його удар під дальню штангу голкіпер перевів на кутовий. На 83-й хвилині у складі «Шахтаря» вийшов Олександр Породько і вже за хвилину сміливим дриблінгом спіймав суперника на протиході та заробив пенальті. Вирок упевнено виконав Дмитро Топалов – 2:0. А на останній хвилині основного часу донеччани здійснили класичну контратаку, на вістрі якої опинився центральний захисник Валерій Бондар. Перебуваючи перед Франчуком, він не поскупився й віддав ліворуч Топалову, а тому лишалося тільки покотити м’яч у порожні ворота. 3:0 – «Шахтар» удруге в сезоні обіграє «Волинь» із великим рахунком та готується до заключного поєдинку напередодні зимової перерви.

4 грудня в Щасливому «гірники» проведуть перенесений матч 10-го туру проти «Карпат».
Вийшов гарний поєдинок, надто в плані атакуючих дій – як у нас, так і в суперника. Хоча ми сьогодні в обороні також виглядали впевнено і не дозволили нічого створити біля наших воріт
Сергій Попов, головний тренер «Шахтаря» U19:

– Вийшов гарний поєдинок, надто в плані атакуючих дій – як у нас, так і в суперника. Хоча ми сьогодні в обороні також виглядали впевнено і не дозволили нічого створити біля наших воріт. У першому таймі лучани нав’язали нам силову боротьбу, добре діяли на підбираннях. Наші футболісти десь берегли себе, десь страхувались, ішли від стиків. Навіть при цьому ми мали непогані моменти, проте не забили. А в другій половині переважали суперника і в техніці, і в єдиноборствах. Після першого гола стало простіше: з’явилися нагоди для контратак, якими ми скористались. Можу лише похвалити хлопців за сьогоднішню гру.