U19. Сталь – Шахтар – 0:2

5 листопада 2016 р.

|

У 14-му турі юнацької першості України «Шахтар» проводив гостьовий поєдинок зі «Сталлю»

Чемпіонат U19. 14-й тур. 5 листопада 2016 року. Новоолександрівка. Стадіон «Ювілейний». 50 глядачів. +8 градусів.

«Сталь» (Кам’янське) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:2 (0:2)

Голи: 0:1 Бондар (31), 0:2 Кулаков (37)

«Сталь»: Рябенко, Чеглов, Мироненко, Стахміч, Шевчук, Отіско, Краснопольський (Корнієнко В., 75), Турко (Маміч, 54), Вакула (Богданов, 67), Лосєв (Устименко, 57), Ковальов (к) (Нехаєв, 60)

Запасні: Рогульський, Дегтяр

Головний тренер: Вадим Деонас

«Шахтар»: Поспєлов, Якимець, Мате, Бондар (Хачаєв, 46; Кузьменко, 78), Корнієнко Віктор, Чех, Кащук, Путря (Конопля, 75), Кулаков (Породько, 62), Топалов (к), Гудзь

Запасні: Вертей, Павлиш, Семеніхін

Головний тренер: Сергій Попов

Попередження: Топалов (25), Шевчук (26), Корнієнко Віктор (69), Путря (74)

Арбітр: Віктор Мамчур (Миколаїв)

До поєдинку зі «Сталлю» донеччани підійшли на 6-й сходинці в турнірній таблиці (12 матчів, 20 очок). Суперник розташувався на 13-й позиції (12 і 9), при цьому в останніх трьох турах кам’янчани не програвали. Наставник «гірників» Сергій Попов залишив незмінним стартовий склад, що здобув на виїзді перемогу в «Олімпіка» (3:2).

«Оранжево-чорні» розпочали активно, протягом нетривалого часового проміжку виконавши кілька стандартних положень. Частіше за інших в епіцентрі подій опинявся Андрій Кулаков. На 9-й хвилині його прохід завершився неточним ударом, а трохи згодом він не зміг замкнути простріл із флангу Дмитра Топалова. Втім на 31-й хвилині капітан «Шахтаря» таки записав до свого активу результативну передачу. Саме після його подачі з кутового рахунок відкрив Валерій Бондар. На 37-й хвилині відзначився вже КулаковІлля Путря поборовся за м’яч на лівому фланзі, змістився до штрафного та віддав пас у бік воротарського. Форвард «гірників» без проблем вразив ворота «Сталі». За хвилину він міг оформити дубль, але захисники зуміли розрядити ситуацію.

Втім на 31-й хвилині капітан «Шахтаря» таки записав до свого активу результативну передачу

Уже в дебюті гості могли збільшити свою перевагу. Юрій Мате після розіграшу кутового пробивав головою – м’яч влучив у поперечину. Надалі дії відбувалися здебільшого в центрі поля з великою кількістю єдиноборств. Футболісти «Сталі» спробували врятувати матч, проте особливих моментів біля воріт Артема Поспєлова не виникало. Натомість «гірники» взялися частіше організовувати контратаки. Надто гарний шанс мав на 70-й хвилині Олексій Кащук – захисники встигли завадити йому відзначитись. Уже наприкінці міг забити Дмитро Топалов, але ворота господарів урятувала поперечина. Фінальний свисток арбітра зафіксував заслужену перемогу «Шахтаря».

У наступному турі 12 листопада «гірники» гратимуть із київським «Динамо».

Ми провели гарний перший тайм, забили два голи. По перерві планували діяти на контратаках, що, в принципі, в нас вийшло. Могли іще відзначитись, проте забракло влучного завершального удару
Сергій Попов, головний тренер «Шахтаря» U19:

– Ми провели гарний перший тайм, забили два голи. По перерві планували діяти на контратаках, що, в принципі, в нас вийшло. Могли іще відзначитись, проте забракло влучного завершального удару. До того ж, як мені здалося, було забагато браку з нашого боку під час контролю м’яча в центрі поля. Загалом здобули заслужену перемогу. Хоча даються взнаки проблеми з реалізацією гольових моментів – із цим стикаємось протягом багатьох турів.