U21. Олімпік – Шахтар – 0:3

14 жовтня 2016 р.

|

У 11-му турі чемпіонату України серед молодіжних команд «Шахтар» проводив гостьовий поєдинок із «Олімпіком»

Чемпіонат U21. 11-й тур. 14 жовтня 2016 року. Біла Церква. Стадіон «Зміна». 200 глядачів. +7 градусів.

«Олімпік» U21 (Донецьк) – «Шахтар» U21 (Донецьк) – 0:3 (0:3)

Голи: 0:1 Глущук (25), 0:2 Адаменко (30), 0:3 Арабідзе (34)

«Олімпік»: Котляров, Пісковий, Єдинак, Цимбалюк, Козлов, Біленький (Пуди, 87), Касяненко, С. Шарай (Надірадзе, 80), Глиняний (Соломкін, 72), В. Шарай, Корнєв

Запасні: Безкровний, Петрик, Янков, Масікевич

Старший тренер: Ігор Климовський

«Шахтар»: Гриценко, Безуглий, Сагуткін, Качараба, Мігунов, Ігнатенко (Масалов, 89), Глущук, Пихальонок, Арабідзе (Глагола, 80), Адаменко (Авагимян, 84), Яловенко (Зінкевич, 69)

Запасні: Єфанов, Сеницький, Грачов

Головний тренер: Валерій Кривенцов

Попередження: Яловенко (63), Безуглий (65), Ігнатенко (66), В. Шарай (73)

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Зустрічалися сусіди за турнірною таблицею. «Шахтар», відстаючи на одне очко від лідера, розташувався на другій позиції, «Олімпік» – на третій. Напередодні очного побачення команди розділяли шість залікових балів. У попередньому турі «гірники» в Щасливому здолали «Зорю» (2:0), тоді як «олімпійці» зіграли на виїзді внічию з «Ворсклою» (1:1).

Після матчів збірних Валерій Кривенцов втратив через травми захисника Ігоря Кирюханцева, якого замінив Микита Безуглий, а також нападника Дениса Арендарука. Натомість повернувся до строю капітан команди Олександр Пихальонок. Компанію в центрі йому склав Юрій Глущук. Обидва вийшли на позиції Миколи Матвієнка і В’ячеслава Танковського, що грали в попередньому поєдинку. Місце Олександра Зубкова на вістрі атаки посів Роман Яловенко.
На 34-й хвилині індивідуально сильно діяв Гіоргі Арабідзе. Грузинський легіонер легко обійшов двох захисників і з лінії штрафного відправив м’яч у верхній кут

Футболісти «Шахтаря» вже в дебюті захопили територіальну перевагу, проте до небезпечних моментів справа довго не доходила. «Гірники» здебільшого здійснювали позиційні атаки, зупиняючись перед ешелонованою обороною суперника, що діяла досить компактно. Втім, на 25-й хвилині партнери вивели Юрія Глущука на ударну позицію, і півзахисник влучно пробив у дальній кут. Трохи згодом «оранжево-чорні» ще двічі розписались у воротах «Олімпіка». Спочатку Микита Адаменко добре зіграв на добиванні після удару Ігнатенка, а на 34-й хвилині індивідуально сильно діяв Гіоргі Арабідзе. Грузинський легіонер легко обійшов двох захисників і з лінії штрафного відправив м’яч у верхній кут. 3:0 – із таким рахунком на користь «Шахтаря» команди пішли на перерву.

Господарям у другій половині зустрічі вдалося дещо вирівняти гру. Перевага «оранжево-чорних» уже не була такою переконливою, хоча нагоди вони надалі створювали. Так, на 53-й хвилині Микита Адаменко виходив на ворота суперника під гострим кутом, але відзначитися не вийшло. Сольний прохід завершував ударом Юрій Глущук, ось лише м’яч пройшов поруч зі штангою. На 74-й хвилині «гірники» завдали відразу кілька ударів поспіль у площину воріт «Олімпіка», проте добре зіграв воротар. Під завісу поєдинку мав шанс Данило Сагуткін, та його удар головою після подачі кутового виявився трохи неточним. У підсумку – впевнена перемога «Шахтаря», що забезпечив результат іще в першому таймі.

Наступний матч команда Валерія Кривенцова проводитиме 22 жовтня. «Гірники» вирушать у гості до кропивницької «Зірки».
Тренери налаштовували на важку гру. Попередили, що «Олімпік» низько сідає та добре вибігає в контратаку. Але ми вийшли на поле з думками про перемогу – і здобули її
Микита Адаменко, півзахисник «Шахтаря»:

– Тренери налаштовували на важку гру. Попередили, що «Олімпік» низько сідає та добре вибігає в контратаку. Але ми вийшли на поле з думками про перемогу – і здобули її. Суперник протягом усього матчу не мав жодного шансу, хіба що якісь напівмоменти. Гадаю, ми цілковито переграли опонента і заслужено перемогли. Чому не забили в другому таймі? Не тому, що розслабились. Нагоди були, та от відзначитися ще раз так і не вийшло. У всякому разі результат на табло, всі задоволені.
Іще в першому таймі вдалося забити три м’ячі. Вийшли на другий, надалі створювали моменти, мали відзначитися ще двічі або тричі. Міг, до речі, і я ще раз засмутити воротаря, проте не склалося з ударом
Юрій Глущук, півзахисник «Шахтаря»:

– Іще в першому таймі вдалося забити три м’ячі. Вийшли на другий, надалі створювали моменти, мали відзначитися ще двічі або тричі, але, на жаль, змінити цифри на табло вже не змогли. У перерві тренери просили діяти так само: коли гра виходить, треба забивати якомога більше. Шкода, не вийшло. Міг, до речі, і я ще раз засмутити воротаря, проте не склалося з ударом: прохід ніби був непоганий, а от завершення… Втім, ми цілком контролювали перебіг матчу з «Олімпіком» та здобули заслужену перемогу.