Шахтар – Гент: коментарі гірників
20 жовтня 2016 р.
|
Після матчу враженнями поділились гравці донецької команди
Максим Малишев, півзахисник «Шахтаря»:
– Ми зустрілись із добрим суперником, що демонструє непоганий футбол. Забили швидкий гол і надалі атакували. Загалом провели гарний поєдинок. Так, сьогодні було дещо незвично грати з командою, яка діє за схемою 3–5–2. Але, гадаю, ми впорались. Тож рахунок відповідає тому, що відбувалося на полі. «Гент», у принципі, противник непростий. Вони також провели непоганий матч. Але ми добре їх вивчили. Знали, що вони намагаються високо пресингувати і в обороні лишаються тільки три захисники, а також один опорник. Зрештою нам вдалося скористатись цими розривами, а наші швидкі футболісти регулярно вривалися до вільних зон. Що стосується мене особисто, я намагався робити те, що говорив тренер, виконував його настанову. Також радий, що забив. Дуже цього хотів, адже це мій дебютний гол у єврокубках. Задоволений, що ми перемогли, зіграли на нуль і багато забили. Гадаю, цей матч сподобався вболівальникам.
![](/-/media/fcsd/news/2016/october/20_news/20_commenti_igrokov/kovalenko.jpg)
Бельгійці добре контролювали м’яч, але ми впорались із їхньою тактикою і здійснювали непогані контратаки. Прагнули забити якомога більше, і лише коли рахунок став 5:0, відчули, що гру зроблено
Віктор Коваленко, півзахисник «Шахтаря»:
– «Гент» – гарна команда. Бельгійці добре контролювали м’яч, але ми впорались із їхньою тактикою і здійснювали непогані контратаки. Прагнули забити якомога більше, і лише коли рахунок став 5:0, відчули, що гру зроблено. Мій гол? Побачив, що у воротах нікого нема і зважився пробити. На щастя, вийшло. Таких м’ячів я певно ще не забивав. Стосовно моєї травми, лише завтра після обстеження дізнаюсь, що саме сталося. Під час матчу нога почала непокоїти, не давала прискоритись, пробити, тому довелося піти на заміну.
![](/-/media/fcsd/news/2016/october/20_news/20_commenti_igrokov/rakizkiy.jpg)
«Гент» – непогана атакуюча команда, що вміє контролювати м’яч. Але «Шахтар» однаково вищий за рівнем і скористався тими помилками, яких припустився суперник. У матчах, що залишились, намагатимемося так само добре грати і здобувати перемоги
Ярослав Ракицький, захисник «Шахтаря»:
– Вважаю, досягли гарного результату. «Гент» – непогана атакуюча команда, що вміє контролювати м’яч. Але «Шахтар» однаково вищий за рівнем і скористався тими помилками, яких припустився суперник. У принципі, ми забили все, що могли, хоча були ще нагоди. Утім, вважаю, цей клуб – один з найсильніших у нашій групі. В матчах, що залишились, намагатимемося так само добре грати і здобувати перемоги. Що стосується мене, то сьогодні було нелегко, адже я пропустив близько 20 днів. Та нічого, впорався, а команда впевнено взяла гору. Гадаю, ще кілька днів тренувань – і зможу дійти своєї оптимальної форми. Головне, щоби травми мене оминали.