«Шахтар» (Донецьк) – «Чорноморець» (Одеса) – 2:0 (2:0)

Голи: 1:0 Феррейра (24), 2:0 Дентіньо (30)

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Кучер, Ордець, Ісмаїлі, Малишев (Степаненко, 80), Фред, Марлос, Дентіньо, Бернард (Тайсон, 57), Феррейра (Борячук, 70)

Запасні: Каніболоцький, Бутко, Кривцов, Едуардо

«Чорноморець»: Каневцев, Азацький (Кабаєв, 38), Хочолава, Мартиненко, Люлька, Філімонов (к), Петько, Татарков, Смірнов (Ковалець, 76), Коркішко, Хобленко (Мусолітін, 69)

Запасні: Боровик, Куценко, Барілко, Третьяков

Старший тренер: Олександр Бабич

Попередження: Бернард (13), Татарков (14), Смірнов (44), Люлька (65), Хочолава (66), Мусолітін (75), Малишев (79), Кабаєв (90+1)

Арбітр: Костянтин Труханов (Харків)

Головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека кардинально змінив склад порівняно з кубковим матчем проти «Олександрії». Один тільки Бернард знову вийшов від перших хвилин. Через дискваліфікацію не зміг взяти участь у поєдинку Ярослав Ракицький.
Відкрив рахунок Факундо Феррейра. Аргентинець до останнього пішов у відбір, коли Олександр Азацький віддав не зовсім точний пас назад на Дмитра Каневцева, зумів скористатися помилкою та обікрасти воротаря – 1:0

Насичена оборона «Чорноморця» добре виконувала свої обов’язки аж до 24-ї хвилини. «Гірники» в дебюті грали як через фланги, за які відповідали Дарійо Срна й Ісмаїлі, так і через центр. Бентежили голкіпера одеситів також ударами здалеку. Проте зламати ешелоновану оборону ніяк не виходило. А відкрив рахунок Факундо Феррейра. Аргентинець до останнього пішов у відбір, коли Олександр Азацький віддав не зовсім точний пас назад на Дмитра Каневцева, зумів скористатися помилкою та обікрасти воротаря – 1:0. Трохи згодом «оранжево-чорні» подвоїли перевагу. Ісмаїлі прострілив у район 11-метрової позначки, а Дентіньо виявився спритнішим за двох опонентів – 2:0. Кінцівка тайму тривала в атаках «Шахтаря». Гарний момент мав Бернард: бразилець прийняв м’яч на груди і в падінні пробивав по воротах, але не влучив у площину.
Тричі на вістрі опинявся Андрій Борячук. Уже в доданий арбітром час 20-річний форвард виходив сам на сам із голкіпером, проте не влучив у площину воріт

Відразу по перерві «гірники» мали два непогані шанси на успіх. Спочатку Марлос створив момент для Дентіньо – дев’ятий номер пробив повз із кута воротарського. Після чого Бернард обвідним ударом у дальній кут перевірив на міцність штангу. Саме він невдовзі міг стати автором результативної передачі, коли Дентіньо опинився перед воротами, обійшов захисника, але команду врятував голкіпер «Чорноморця». На 57-й хвилині Паулу Фонсека випустив Тайсона, який замінив Бернарда, одного з найактивніших у матчі. Згодом гра дещо заспокоїлась, і, хоч атаки донеччан мали регулярний характер, гостроти біля воріт гостей було вже не надто багато. Що стосується суперника, то протягом усього поєдинку «моряки» створили лише один момент. Давид Хочолава пробивав у дотик після розіграшу стандарту – повз. На 70-й хвилині на полі замість Факундо Феррейри з’явився Андрій Борячук, а трохи згодом Максима Малишева змінив Тарас Степаненко. Кінцівка зустрічі пройшла під акомпанемент дощу й атак «оранжево-чорних». Тричі на вістрі опинявся Андрій Борячук. Уже в доданий арбітром час 20-річний форвард виходив сам на сам із голкіпером, проте не влучив у площину воріт.

Наступний матч «Шахтар» проведе в Бельгії. 3 листопада в межах Ліги Європи «гірники» гратимуть із «Гентом». Початок о 22:05.