Вечір збірних

7 жовтня 2016 р.

|

6 жовтня молодіжна та головна національні збірні України проводили чергові матчі

Головна команда країни в поєдинку відбіркового циклу ЧС-2018 зустрічалася в Коньї з турками.

Туреччина – Україна – 2:2

Голи: 0:1 Ярмоленко (24, з пен.), 0:2 Кравець (27), 1:2 Озан Туфан (45+1), 2:2 Чалханоглу (81, з пен.)

Україна: Пятов, Бутко, Кучер (к), Ордець, Соболь, Степаненко, Коваленко, Зінченко (Сидорчук, 46), Ярмоленко, Коноплянка (Петряк, 82), Кравець (Зозуля, 73)
Замість травмованого Ярослава Ракицького в центрі оборони з’явився Іван Ордець. У воротах – Андрій Пятов, праворуч у захисті – Богдан Бутко, в центрі – Олександр Кучер. За опорну зону відповідав Тарас Степаненко, а Віктор Коваленко був на своїй звичній позиції під нападником
У стартовому складі українців знову вийшло шестеро футболістів «Шахтаря». Проте порівняно з грою проти ісландців відбулась одна зміна. Замість травмованого Ярослава Ракицького в центрі оборони з’явився Іван Ордець, для якого це третій матч за національну збірну. У воротах – Андрій Пятов, праворуч у захисті – Богдан Бутко, в центрі – Олександр Кучер, що виводив партнерів у статусі капітана. За опорну зону відповідав Тарас Степаненко, а Віктор Коваленко, який у першому поєдинку діяв у атаці, був на своїй звичній позиції під нападником.

Гості від перших хвилин взяли м’яч під свій контроль, намагаючись надійно грати в обороні та здійснювати позиційні атаки. І хоча гольових моментів було небагато, в середині тайму збірна України відкрила рахунок. На 24-й хвилині Андрій Ярмоленко реалізував пенальті за порушення правил на Артемові Кравцеві. Трохи згодом «синьо-жовті» знов засмутили голкіпера збірної Туреччини. Тарас Степаненко чудовою передачею зі своєї половини поля знайшов попереду Ярмоленка, що в дотик відпасував на Кравця, і Артем не залишив шансів Волкану Бабаджану. Попри відчутну перевагу українців, господарі протягом доданого арбітром часу відквитали один м’яч. Зрівняти рахунок туркам вдалося за кілька хвилин до закінчення матчу, коли арбітр вказав на 11-метрову позначку, а Хакан Чалханоглу чітко реалізував пенальті. Збірна України другий поєдинок відбору завершує внічию.
Молодіжна збірна України U21 в межах відбіркового етапу Євро-2017 зустрічалася з Північною Ірландією. У стартовому складі «синьо-жовтих» вийшли всі п’ятеро представників «Шахтаря»: захисники Микола Матвієнко, Тарас Качараба, Ігор Кирюханцев, півзахисник Олександр Зубков та нападник Андрій Борячук
Молодіжна збірна України U21 в межах відбіркового етапу Євро-2017 зустрічалася з Північною Ірландією в Києві. Обидві команди втратили шанси позмагатися за перепустку на чемпіонат Європи, а тому гра на «Оболонь-Арені» вже не мала турнірної ваги.

У стартовому складі «синьо-жовтих» вийшли всі п’ятеро представників «Шахтаря», яких Олександр Головко викликав до розташування збірної: захисники Микола МатвієнкоТарас КачарабаІгор Кирюханцев, півзахисник Олександр Зубков та нападник Андрій Борячук. Усі «гірники» провели повний матч, за винятком Кирюханцева, якого було замінено за шість хвилин до фінального свистка.

Основні події відбувались у першому таймі. Вже на 12-й хвилині гості відкрили рахунок, проте одразу ж українці забили у відповідь: після подачі Зубкова зі штрафного відзначився Бєсєдін. Надалі північні ірландці зосередились на обороні власних воріт і, попри всі спроби господарів, у яких надто активним був Борячук, до перерви рахунок не змінився. На старті другої половини гості створили кілька небезпечних нагод, проте забити їм не вдалося. Втім, і футболісти української молодіжки, перехопивши в середині тайму ініціативу, голкіпера Північної Ірландії майже не турбували. Зрештою закономірна нічия – 1:1.