U21. Шахтар – Волинь – 6:0

23 вересня 2016 р.

|

У 9-му турі молодіжної першості «Шахтар» U21 зустрічався з «Волинню»

Чемпіонат U21. 9-й тур. 23 вересня 2016 року. Щасливе. «Княжа Арена». 100 глядачів. +14 градусів.

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Волинь» U21 (Луцьк) – 6:0 (3:0)

Голи: 1:0 Сагуткін (22), 2:0 Зубков (31), 3:0 Матвієнко (36), 4:0 Глущук (55), 5:0 Арабідзе (57), 6:0 Зінкевич (84)

«Шахтар»: Гриценко (к), Кирюханцев (Арендарук, 75), Сагуткін, Масалов (Сеницький, 66), Мігунов, Ігнатенко, Матвієнко, Глущук (Зінкевич, 58), Адаменко (Яловенко, 78), Зубков, Арабідзе

Запасні: Єфанов, Грачов, Качараба

Головний тренер: Валерій Кривенцов

«Волинь»: Хвалицький, Шандрук, Ільницький, Тракало, Мосіюк, Сеник (Дуда, 73), Мельничук, Котюн (Попик, 56), Ляшенко (к), Дручок (Дмитренко, 46), Льозін (Трикош, 58)

Запасні: Глушко, Баб'як, Деда

Старший тренер: Володимир Фігель

Арбітр: Микола Балакін (Київська область)

Один з лідерів чемпіонату «Шахтар» (2-ге місце, 19 очок) приймав «Волинь», що прямує в кінці турнірної таблиці (11-те місце, 7 очок). Порівняно з попереднім поєдинком Валерій Кривенцов здійснив низку кадрових змін. Замість Олександра Пихальонка, що зазнав ушкодження напередодні гри, на поле вийшов Данило Ігнатенко, пару якому в центральній зоні склав Юрій ГлущукГіоргі Арабідзе розташувався під нападником, а на вістрі діяв Микита Адаменко. З капітанською пов’язкою партнерів вивів воротар Євген Гриценко.

Перший тайм

«Гірники» спершу позбавили гостей м’яча, змусивши їх усією командою відійти в оборону. Небезпечні моменти біля воріт лучан почали виникати від перших хвилин. Олександр Зубков закиданням до штрафного знайшов Микиту Адаменка, проте йому завадили захисники. Подібну передачу партнерові віддавав Арабідзе: цього разу Адаменко пробив – над поперечиною. Успіх донеччанам приніс стандарт. На 22-й хвилині кутовий ліворуч на ближній штанзі головою замкнув Данило Сагуткін – 1:0. Менше ніж за 10 хвилин Гіоргі Арабідзе з того самого флангу потужно прострілив до штрафного, воротар «Волині» не зафіксував м’яч у руках, і Олександр Зубков добив його в сітку – 2:0. Далі 10-й номер «Шахтаря» записав до свого активу асист. Після кутового удару у виконанні Зубкова знову невдало зіграв голкіпер, чим скористався Микола Матвієнко, зробивши рахунок великим, – 3:0. До перерви у ворота гостей міг влетіти ще не один м’яч, але удари Адаменка й Ігнатенка мети не досягли. А наостанок Зубков із лівої ноги крутив у дальню «дев’ятку» – Хвалицький урятував свою команду.
Гіоргі Арабідзе потужно прострілив до штрафного, воротар «Волині» не зафіксував м’яч у руках, і Олександр Зубков добив його в сітку – 2:0. Далі 10-й номер «Шахтаря» записав до свого активу асист
Другий тайм

Другу половину підопічні Валерія Кривенцова розпочали з потужних атак. Після стандартів погрожували воротам центральні захисники Олександр Масалов і Данило Сагуткін. А на 54-й хвилині Юрій Глущук чудовим ударом здалеку загнав м’яч у верхній кут – 4:0. Не встигла «Волинь» оговтатись, як передачею Ігоря Кирюханцева скористався Гіоргі Арабідзе і метрів з 12 пробив голкіпера лучан. 5:0, та й на цьому «оранжево-чорні» не зупинились. Активно ввійшов до гри вихованець луцького футболу Олексій Зінкевич: трохи не досягнув мети його гострий удар з-за меж штрафного. Одразу ж своїм єдиним шансом міг скористатися суперник, але Євген Гриценко врятував донеччан, вибивши м’яч з лінії воріт. У відповідь Арабідзе зіграв подвійну стінку на лінії штрафного і вдарив з лівої ноги – м’яч пройшов у сантиметрах від хрестовини. А на 84-й хвилині в «гірників» вийшла дуже гарна комбінація: Зубков п’ятою відправив м’яч за спини захисникам, Мігунов увірвався до штрафного і подав на дальню штангу, де Олексій Зінкевич головою без перешкод заніс м’яч у ворота.

6:0 – «Шахтар» розбиває на своєму полі луцьку «Волинь», підтвердивши статус найрезультативнішої команди чемпіонату. В наступному турі підопічні Валерія Кривенцова гратимуть із луганською «Зорею».
Футболісти «Шахтаря» серйозно поставились до поєдинку: кожен продемонстрував свої найкращі якості на тлі колективної гри, що дуже важливо. Забили шість м’ячів, але й окрім цього ми мали достатньо моментів, аби зробити рахунок іще більшим
Валерій Кривенцов, головний тренер «Шахтаря» U21:

– Фаворити й аутсайдери є лише на папері. До початку матчу команди мають рівні шанси на успіх. Мені сподобалося те, що футболісти «Шахтаря» серйозно поставились до цього поєдинку: кожен продемонстрував свої найкращі якості на тлі колективної гри, що дуже важливо. Забили шість м’ячів, але й окрім цього ми мали достатньо моментів, аби зробити рахунок іще більшим. Тішить, що команда забиває, діє агресивно в атаці. І окремо зазначу, що хлопці, які сьогодні вийшли на заміну, виявили себе нітрохи не гірше за тих, хто грав у основному складі. Сподіваюся, наші футболісти надалі так само серйозно ставитимуться до своєї справи.