«Зоря» U21 (Луганськ) – «Шахтар» U21 (Донецьк) – 0:3 (0:1)

Голи: 0:1 Ігнатенко (38), 0:2 Глагола (65), 0:3 Яловенко (74)

«Зоря»: Чуваєв, Сафіханов, Авраменко, Шершень, Кравченко, Нечипоренко, Ярмаш (к) (Сухомлин, 77), Терзі, Качавенда, Білоусов, Ємець (Майборода, 33)

«Шахтар»: Кудрик, Кирюханцев, Сагуткін (Масалов, 84), Качараба, Корнієнко, Глущук (Коробенко, 82), Ігнатенко, Пихальонок (к), Яловенко, Глагола (Топалов, 75), Арендарук (Арабідзе, 77)

Запасні: Гриценко, Грачов, Зінкевич

Головний тренер: Валерій Кривенцов

Попередження: Качавенда (80)

Арбітр: Анатолій Жабченко (Хмельницький)

Суперники зустрічаються цього сезону вже втретє. У грі першого кола «гірники» здолали луганчан (2:0), а нещодавній березневий поєдинок приніс нічию (0:0). Перший етап чемпіонату «Шахтар» завершив перемогою над «Олімпіком» і продовжує боротьбу за золоті медалі, посідаючи другу сходинку в таблиці (49 очок). «Зоря» прямує на п’ятому місці (29 очок), зберігаючи математичні шанси на потрапляння до трійки призерів. У стартовому складі донеччан дискваліфікованого на один матч Валерія Бондаря замінив Данило Сагуткін, місце у воротах зайняв Олег Кудрик, а на правому фланзі атаки вийшов Олександр Глагола.

Дебют зустрічі лишився за «Шахтарем», проте значну територіальну перевагу довго не виходило трансформувати в небезпечні моменти. Перший виник лише на 18-й хвилині: після корнера Юрій Глущук підхопив м’яч на краю штрафного і з гострого кута потужно пробив над поперечиною. Та якщо в попередній грі «гірникам», які мали з десяток нагод відзначитись, забити так і не вдалося, то сьогодні команда Валерія Кривенцова витиснула майже максимум зі створеного в першому таймі. Спочатку Олександр Пихальонок ударом зі штрафного вразив штангу, а на 38-й хвилині він подав зліва до штрафного, і Данило Ігнатенко головою підрізав м’яч у дальній кут – 1:0. До перерви «оранжево-чорні» могли подвоїти рахунок, але з ударами Ігнатенка й Арендарука впорався воротар луганчан.
Збільшити перевагу «Шахтарю» вдалося в середині тайму. На 65-й хвилині Кирюханцев прострілив до штрафного, м’яч відскочив до Олександра Глаголи, що обережно поклав його в кут – 2:0

«Зоря», не маючи бажання миритися з поразкою, у другій половині активніше пішла вперед, оголюючи зони у власній обороні, й «оранжево-чорні» за рахунок швидких флангів ловили господарів на контратаках. В одному з епізодів донеччани організували випад чотири у два, Яловенко задіяв ліворуч Арендарука, та Денис пробив вище воріт. Збільшити перевагу «Шахтарю» вдалося в середині тайму. На 65-й хвилині Кирюханцев прострілив до штрафного, м’яч відскочив до Олександра Глаголи, що обережно поклав його в кут – 2:0. Не минуло й десяти хвилин, як «гірники» оформили остаточний рахунок: Пихальонок знайшов пасом Романа Яловенка, той розібрався із захисником і пробив воротаря – 3:0.

Після перемоги над «Зорею» відставання донеччан від першого місця скоротилося до п’яти очок. Свій наступний матч молодіжка «Шахтаря» проведе 8 квітня в Щасливому проти «Чорноморця».
Сьогодні на полі була справжня команда в будь-якому сенсі цього слова. Хлопці продемонстрували гарну організацію й солідну гру протягом матчу
Валерій Кривенцов, головний тренер «Шахтаря» U21:

– Ми побоювалися цієї зустрічі, адже в чемпіонаті була велика перерва і багато хто з наших футболістів виступав за свої збірні. Складно було вгадати, в якому стані гравці повернуться до розташування клубу. Та слід віддати їм належне: сьогодні на полі була справжня команда в будь-якому сенсі цього слова. Хлопці продемонстрували гарну організацію й солідну гру протягом усього матчу. Виглядати саме солідно – це те, чим завжди має вирізнятися дубль «Шахтаря». Сьогодні це було, і ми дуже раді, що вдалося впевнено перемогти. Також задоволені виконавцями, які виходили на заміну. Вони непогано себе виявили. І загалом хотілося б відзначити відмінний мікроклімат у колективі. Боротьба за чемпіонство триває. Наш конкурент програв, лишилося невелике відставання, і команда хоче цей розрив ліквідувати. Ми використовуватимемо будь-який шанс, аби досягти своєї мети.