«Шахтар» (Донецьк) – «Дніпро» (Дніпро) – 1:0 (0:0)

«Шахтар»: Шевченко, Бутко, Кривцов, Ордець, Азеведо, Алан Патрік (Зубков, 87), Малишев, Марлос, Дентіньо (Бернард, 60), Тайсон (к) (Степаненко, 78), Бланко Лещук

Запасні: Каніболоцький, Срна, Кучер, Феррейра

«Дніпро»: Лунін, Адамюк, Сваток, Лопирьонок, Влад, Ротань (к) (Вакулко, 50), Польовий, Нагієв, Кочергін, Чеберко (Когут, 64), Довбик (Луньов, 74)

Запасні: Баштаненко, Чеберячко, Сафронов, Кожушко

Головний тренер: Дмитро Михайленко

ПопередженняВакулко (57), Сваток (82), Шевченко (90+2)

Арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)

У кубковому поєдинку Паулу Фонсека здійснив значну ротацію складу. Уперше у весняній частині сезону від стартових хвилин вийшли Микита ШевченкоБогдан БуткоМарсіо Азеведо та Алан Патрік. В основі також з’явилися Сергій КривцовГуставо Бланко Лещук і Дентіньо. Для бразильця матч проти «Дніпра» став 100-м за «Шахтар». Із капітанською пов’язкою партнерів вивів Тайсон.

«Гірники» відразу взяли м’яч під контроль, тоді як гості організовано розташувалися на власній половині поля. «Шахтар» спершу взяв на озброєння удари здалеку, та спроби Дентіньо й Марлоса не мали успіху. Невдовзі 11-й номер донеччан отримав перспективний момент, аби відкрити рахунок. Марлос чудово зіграв індивідуально, вийшов на ударну позицію, проте голкіпер «Дніпра» ногою відбив м’яч на кутовий.

Вдало діяв Андрій Лунін і на 14-й хвилині, коли головою пробивав Марсіо Азеведо, що опинився після паса того самого Марлоса один перед воротами суперника
Вдало діяв Андрій Лунін і на 14-й хвилині, коли головою пробивав Марсіо Азеведо, що опинився після паса того самого Марлоса один перед воротами суперника. До середини тайму дніпряни дещо посунули гру від своїх воріт. В одному з контрвипадів Микиті Шевченку небезпечно загрожував нападник Артем Довбик, але голкіпер «Шахтаря» впорався з ударом. Кінець минув в атаках донеччан.

Не змінився характер гри й по перерві, хіба що «гірники» почали ще більше часу проводити біля воріт гостей. На 56-й хвилині міг забивати Тайсон. Бразилець опинився з м’ячем у штрафному суперника, завдав дуже сильного удару, та голкіпер дніпрян відвернув загрозу. Невдовзі Паулу Фонсека здійснив першу заміну, випустивши Бернарда замість Дентіньо. Буквально одразу ж гарний момент загубив Максим Малишев: півзахисник «Шахтаря» легко впорався із захисником у районі 11-метрової позначки, проте м’яч після його удару пройшов у сантиметрах від штанги.
а зрештою на 68-й хвилині в «гірників» вийшла гольова комбінація. Алан Патрік віддав на Марлоса, той п’ятою скинув під удар Тайсону, і капітан відправив м’яч саме в кут – 1:0
Та зрештою на 68-й хвилині в «гірників» вийшла гольова комбінація. Алан Патрік віддав на Марлоса, той п’ятою скинув під удар Тайсону, і капітан відправив м’яч саме в кут – 1:0. Після гола «Дніпро» почав діяти агресивніше в атаці, але грамотна поведінка донеччан в обороні зводила нанівець усі спроби суперника. Під завісу матчу на полі з’явилися Тарас Степаненко й Олександр Зубков, які змінили відповідно Тайсона та Алана Патріка. «Оранжево-чорні» впевнено довели зустріч до перемоги і всімнадцяте за свою історію вийшли у фінал Кубка України.

Наступний матч «гірників» відбудеться 30 квітня. У межах 27-го туру чемпіонату «Шахтар» у Харкові прийматиме «Олександрію». Початок о 17:00Квитки на цей поєдинок уже в продажу.