U19. Арсенал-Київ – Шахтар – 0:2

26 квітня 2017 р.

|

У перенесеному матчі 20-го туру юнацької першості України «Шахтар» U19 зустрічався з однолітками з «Арсенала-Києва»

Чемпіонат U19. 20-й тур.

26 квітня 2017 року. Щасливе. «Княжа Арена». 200 глядачів. +21 градус.

«Арсенал-Київ» U19 (Київ) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 0:2 (0:2)

Голи: 0:1 Кулаков (5), 0:2 Путря (42)

«Арсенал-Київ»: Поспєлов, Залізняк (Заїка, 60), Семеніхін, Романенко, Негря, Яковець (к) (Гайдук, 67), Русьян (Коваль, 53), Вакуленко (Бондар, 44), Шкарупа (Качанівський, 46), Стрижак, Рудич

Запасні: Строкоус, Вінер

Старший тренер: Юрій Лень

«Шахтар»: Кучеренко, Конопля, Чаговець, Мате, Запорощенко, Якимець (Апанчук, 75), Путря (к) (Мудрик, 82), Чех, Кулаков (Андрущенко, 63), Хачаєв (Криськів, 79), Кузьменко (Могильний, 87)

Запасні: Вертей, Павлиш

Головний тренер: Сергій Шищенко

Попередження: Семеніхін (8), Мате (90+4)

Арбітр: Павло Децюк (Чернігів)

Сергій Шищенко в стартовому складі здійснив три заміни. Місце Владислава Вертея у воротах зайняв Євген Кучеренко, центрального захисника Валерія Бондаря, що повернувся до команди U21, підмінив Юрій МатеВладислав Кузьменко, який пропустив останню гру через застуду, з’явився від перших хвилин на позиції Олексія Кащука, що поїхав із Артемом Холодом до розташування збірної України U17 для підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи.

Невдовзі небезпечно пробивав зі штрафного Юрій Мате – воротар киян насилу впорався з ударом, як і з наступним добиванням Кулакова. Утім Андрій таки дістав своє. Він знов опинився на ударній позиції й цього разу був влучним, відправивши м’яч саме в кут

Стартова активність «гірників» втілилась у кілька перспективних моментів. У кожному з них на вістрі опинявся Андрій Кулаков. На третій хвилині форвард донеччан проштовхнув м’яч повз голкіпера, та партнерів підстрахував захисник господарів. Невдовзі небезпечно пробивав зі штрафного Юрій Мате – воротар киян насилу впорався з ударом, як і з наступним добиванням Кулакова. Утім Андрій таки дістав своє. Він знов опинився на ударній позиції й цього разу був влучним, відправивши м’яч саме в кут. Для нападника «Шахтаря» це четвертий гол у чотирьох весняних поєдинках. Згодом гра дещо заспокоїлась. Футболісти «Арсенала-Києва» намагалися відквитати м’яч, однак «оранжево-чорні» контролювали перебіг зустрічі й далі володіли територіальною перевагою. Черговий шанс відзначитись з’явився в «Шахтаря» на 36-й хвилині. Володимир Якимець після стінки з Мурадом Хачаєвим вийшов сам на сам із голкіпером, його було збито, проте арбітр не виявив порушення правил. Невдовзі суддя мав іще один привід вказати на 11-метрову позначку, після того як на газоні опинився Андрій Кулаков, – свисток знову не пролунав. Та зрештою на 42-й хвилині «гірники» збільшили рахунок у матчі. Володимир Якимець відмінною передачею знайшов Путрю, й Ілля з другої спроби переграв голкіпера.

По перерві міг відзначитися Владислав Кузьменко. Він уже проштовхнув м’яч повз воротаря, що вийшов з рамки, але захисник устиг врятувати ситуацію. Надалі гра тривала лише на одній половині поля, та щільна оборона господарів не лишала вільних зон, що відразу позначилося на кількості небезпечних моментів біля воріт «Арсенала-Києва». «Шахтар» продовжував збільшувати відсоток володіння м’ячем, проте здолати захисні редути ніяк не виходило. Позиційні атаки центром і флангами ні до чого не призвели. Зрештою фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Шахтаря» з рахунком 2:0.

Наступний матч «гірники» проведуть 30 квітня. У межах 22-го туру «оранжево-чорні» прийматимуть «Чорноморець».
Поєдинок можна розділити на два різні тайми. Коли в першому ми активно йшли вперед, агресивно діяли в атаці, створювали моменти, то в другому самі себе чомусь заспокоїли
Сергій Шищенко, головний тренер «Шахтаря» U19:

– Поєдинок можна розділити на два різні тайми. Коли в першому ми активно йшли вперед, агресивно діяли в атаці, створювали моменти, то в другому самі себе чомусь заспокоїли. Була повільна гра, не виходило вдало комбінувати, та й суперник перебудувався в обороні. Також хлопці, можливо, уже мали на думці матч із «Чорноморцем» за три дні, тому й діяли психологічно спокійно, зберігали перевагу, яку було здобуто до перерви. Щодо швидкого гола, то, в принципі, ми планували активно провести перші 10–15 хвилин, високо пресингувати і спробувати забити вже в самому дебюті. Загалом так воно й вийшло. Зараз у нас попереду зустріч із «Чорноморцем». Вона є дуже важливою, адже, швидше за все, у ній буде розіграно друге місце. Ми серйозно готуємося до матчу з одеситами. Гадаю, у неділю на всіх чекає чудовий та цікавий поєдинок.