«Зоря» (Луганськ) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 Бонавентуре (31), 1:1 Бланко Лещук (36), 1:2 Тайсон (63)

«Зоря»: О. Шевченко, Опанасенко, Чечер (Пилявський, 60), Форстер, Сухоцький (Ліпартія, 79), Чайковський (к), Гордієнко, Харатін (Любенович, 60), Пауліньо, Бонавентуре, Калітвінцев

Запасні: Левченко, Шалфєєв, Бабенко, Кадимян

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Ордець, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Марлос (Коваленко, 78), Тайсон, Бернард (Зубков, 90+3), Бланко Лещук (Кучер, 89)

Запасні: М. Шевченко, Бутко, Алан Патрік, Феррейра

Головний тренер: Паулу Фонсека

Попередження: Ордець (12), Сухоцький (16), Чечер (44), Ісмаїлі (53), Ракицький (56), Срна (70), Чайковський (81), Малишев (90+1), Пятов (90+5)

Вилучення: Ракицький (87, друге попередження)

Арбітр: Дмитро Кутаков (Київська область)

Другий етап чемпіонату після перерви, спричиненої зустрічами національних збірних, «гірники» відкривали гостьовим поєдинком із луганською «Зорею». Паулу Фонсека порівняно з останньою грою проти «Олімпіка» зробив у стартовому складі лише одну заміну: замість Сергія Кривцова до основи повернувся Ярослав Ракицький.

Господарі досить активно розпочали, і «оранжево-чорним» у дебюті матчу довелося стримувати тиск суперника. Лише згодом донеччанам вдалося налагодити контроль над м’ячем, при цьому футболісти «Зорі» не сіли на власну половину поля. Загалом команди діяли доволі обережно, тому справді гольових моментів майже не виникало. У «Шахтаря» був активним лівий фланг з Ісмаїлі. Нав’язував боротьбу захисникам опонента Густаво Бланко Лещук. Відмінна комбінація вийшла в «гірників» на 24-й хвилині, коли після розіграшу стандарту Ісмаїлі закинув до штрафного на Тараса Степаненка, проте чудово на виході діяв голкіпер луганчан. Незабаром шанс відзначитись з’явився в Денніса Бонавентуре. Нападник «Зорі» випередив Івана Ордеця, обіграв Андрія Пятова та відкрив рахунок. Утім донеччани досить швидко відновили статус-кво.

На 36-й хвилині Ісмаїлі виконав навіс на Густаво Бланко Лещука, й аргентинець головою відправив м’яч саме в ціль – 1:1
На 36-й хвилині Ісмаїлі виконав навіс на Густаво Бланко Лещука, й аргентинець головою відправив м’яч саме в ціль – 1:1. Останні хвилини тайму минули в обопільних атаках, однак на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

Від перших хвилин футболісти «Шахтаря» збільшили швидкості й хутко захопили ініціативу.
Суперник, здавалося, до цього був не готовий, і після низки гострих випадів донеччан результативна атака вийшла в Тайсона. На 63-й хвилині Ярослав Ракицький тонкою передачею вивів бразильця сам на сам з Олексієм Шевченком, і 28-й номер легко обійшов голкіпера, після чого пробив повз трьох захисників, що намагалися врятувати ворота
Суперник, здавалося, до цього був не готовий, і після низки гострих випадів донеччан результативна атака вийшла в Тайсона. На 63-й хвилині Ярослав Ракицький тонкою передачею вивів бразильця сам на сам з Олексієм Шевченком, і 28-й номер легко обійшов голкіпера, після чого пробив повз трьох захисників, що намагалися врятувати ворота. Гол не змінив малюнка гри, «гірники» далі здійснювали тиск на ворота «Зорі». На 78-й хвилині Паулу Фонсека випустив Віктора Коваленка замість Марлоса. Кінець зустрічі вийшов досить емоційним. На 87-й хвилині в ігровому епізоді другу жовту картку отримав Ярослав Ракицький. Головний тренер «Шахтаря» відразу зреагував заміною Густаво Бланко Лещука на Олександра Кучера. В останні хвилини господарі намагалися врятувати ситуацію, проте грамотні дії в обороні дозволили донеччанам довести справу до перемоги.

Наступний матч відбудеться 5 квітня. В 1/4 фіналу Кубка України «оранжево-чорні» в гостях гратимуть із «Полтавою». Початок о 14:00.