«Шахтар» (Донецьк) – «Маріуполь» (Маріуполь) – 3:1 (2:0)

Голи: 1:0 Бернард (7), 2:0 Марлос (42), 3:0 Кривцов (67), 3:1 Тищенко (71)

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос, Тайсон (Петряк, 46), Бернард (Коваленко, 68), Феррейра (Дентіньо, 78)

Запасні: Шевченко, Хочолава, Алан Патрік, Бланко Лещук

«Маріуполь»: Худжамов (к), Насонов, Яворський, Білий, Неплях, Кольцов, Рудика, Кисіль (Тищенко, 43), Мишньов (Гоміс, 76), Кожанов, Фомін (Віценець, 66)

Запасний: Гальчук

Головний тренер: Олександр Севідов

Попередження: Бернард (32), Ракицький (61), Тищенко (62), Білий (73), Степаненко (77), Петряк (86)

Арбітр: Микола Балакін (Київська область)

За підсумками стартових трьох турів «Шахтар» мав в активі шість залікових балів – на один більше, ніж у «Маріуполя». Головний тренер донеччан Паулу Фонсека виставив на поєдинок такий самий склад, що й у зустрічі зі «Сталлю» (2:1).
Уже на 7-й хвилині «оранжево-чорні» розіграли показову контратаку, яку з подачі Дарійо Срни замкнув Бернард – 1:0. Це був 4 600-й гол «Шахтаря» у офіційних матчах протягом усієї історії

«Гірники» досить швидко відкрили рахунок. Уже на 7-й хвилині «оранжево-чорні» розіграли показову контратаку, яку з подачі Дарійо Срни замкнув Бернард – 1:0. Це був 4 600-й гол «Шахтаря» у офіційних матчах протягом усієї історії. Після забитого м’яча основні події, як і раніше, розгорталися на половині поля гостей. Приазовці чималими силами оборонялись і лише зрідка здійснювали свої контрвипади. На 21-й хвилині гарний шанс відзначитися втратив Факундо ФеррейраМарлос чудово діяв індивідуально й виконав навіс саме на лінію воротарського, де нападник «гірників» головою пробив просто в голкіпера «Маріуполя». Рустам Худжамов виявився героєм і наступних епізодів. Спершу він насилу відбив дальній удар Тайсона, потім урятував команду після випаду Дарійо Срни. Тимчасово гра заспокоїлась, темп знизився, а «оранжево-чорні» перейшли на позиційні атаки й контроль м’яча. Пожвавлення з’явилося ближче до завершення тайму. На 42-й хвилині Марлос прострілив з-за меж штрафного, і воротар гостей виявився без діла – 2:0. За такого рахунку суперники пішли відпочивати.

По перерві на полі замість Тайсона з’явився Іван Петряк, що розташувався на позиції ліворуч у півзахисті. Таким чином Бернард пішов у центр і став діяти під нападником. Спочатку активнішими були маріупольці, але «Шахтар» швидко перевів гру на чужу половину. Утім, небезпечного моменту довелося чекати до середини тайму. На 67-й хвилині Дарійо Срна подав до штрафного, де першим на м’ячі був Факундо Феррейра. Удар аргентинця головою заблокував захисник, однак на добиванні виявився Сергій Кривцов – 3:0. Відразу ж Паулу Фонсека випустив Віктора Коваленка замість Бернарда. Нарешті вийшла результативна атака у Факундо Феррейри: він влучно пробив головою, прийнявши пас Дарійо Срни, проте арбітр зафіксував порушення правил з боку форварда. Невдовзі гості скоротили відстань у рахунку. Ігор Тищенко після прострілу Дениса Кожанова замкнув дальню штангу. На 78-й хвилині Дентіньо за позицією змінив Факундо Феррейру. Саме бразилець двічі опинявся на вістрі, та обидва його удари мети не досягли.
На 78-й хвилині Дентіньо за позицією змінив Факундо Феррейру. Саме бразилець двічі опинявся на вістрі, та обидва його удари мети не досягли
Наприкінці поєдинку темп знизився, донеччани продовжували атакувати, але результативними діями більше не відзначились. 3:1 – упевнена перемога підопічних Паулу Фонсеки.

Наступний матч «гірників» відбудеться 12 серпня о 19:30. У 5-му турі Прем’єр-ліги «оранжево-чорні» вирушать у гості до «Олександрії».