U19. Шахтар – Олімпік – 1:0

5 серпня 2017 р.

|

У 1-му турі юнацької першості України «Шахтар» U19 приймав однолітків із «Олімпіка»

Чемпіонат U19. 1-й тур.

5 серпня 2017 року. Щасливе. «Княжа Арена». 300 глядачів. +33 градуси.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Олімпік» U19 (Донецьк) – 1:0 (0:0)

Гол: 1:0 Кулаков (59)

«Шахтар»: Вертєй, Меліченко, Муравський, Мате, Павліш, Чех (к), Кащук (Шевцов, 90+1), Стрижак (Кузьменко, 55), Кулаков (Апанчук, 82), Криськів, Андрущенко (Холод, 67)

Запасні: Кучеренко, Чмірьов, Корякін

Головний тренер: Сергій Шищенко

«Олімпік»: Уманський, Самчук, Черниш, Городенко, Коноваленко (Шаталов, 69), Максименко (Морозюк, 46), Тищенко (к) (Пічугін, 67), Нечаєв (Панченко, 82), Таловєров, Прокопчук (Коломис, 74), Войтюк

Запасний: Косов

Старший тренер: Руслан Уманець

Попередження: Максименко (24), Чех (49), Павліш (60)

Арбітр: Клим Заброда (Київ)

Сезон «гірники» відкривали домашнім поєдинком з донецьким «Олімпіком». Склад команди за літо значно змінився. З-поміж тих, хто регулярно виходив в іграх, на полі з'явилися захисник Юрій Мате, півзахисники Максим Чех та Олексій Кащук, а також нападник Андрій Кулаков.

«Шахтар» зі старту захопив територіальну перевагу і більшу частину часу проводив на половині суперника. «Олімпік» своєю чергою особливо не думав про атакувальні дії, сконцентрувавшись виключно на обороні. Незважаючи на ігрову ініціативу, по-справжньому небезпечних моментів було небагато. Так, кілька разів на вістрі опинявся Андрій Кулаков, але йому на завершальній стадії забракло влучності. На 30-й хвилині нападник зобов'язаний був забивати, та поцілив у футболіста, м'яч торкнувся руки, арбітр же пенальті не призначив. «Оранжево-чорні» часто мітили у ворота супротивника, ось тільки удари не досягали мети. Уже в доданий до першого тайму час чудовий шанс відзначитися втратив Кащук. Олексій на швидкості увірвався в штрафний, але з гарної позиції пробив поруч зі штангою.
Уже в доданий до першого тайму час чудовий шанс відзначитися втратив Кащук. Олексій на швидкості увірвався в штрафний, але з гарної позиції пробив поруч зі штангою

Після перерви малюнок гри не змінився. «Гірники» так само чинили величезний тиск на захист «Олімпіка», і незабаром рахунок у матчі було відкрито. На 59-й хвилині Олексій Кащук розрізною передачею вивів на ударну позицію Кулакова, і Андрій із гострого кута влучив у ворота гостей – 1:0.
На 59-й хвилині Олексій Кащук розрізною передачею вивів на ударну позицію Кулакова, і Андрій із гострого кута влучив у ворота гостей – 1:0
Відзначившись, підопічні Сергія Шищенка не зупинилися на досягнутому і незабаром цілком могли збільшити перевагу. Максим Андрущенко та Олексій Кащукчудово зіграли в стіночку, але останньому не пощастило із завершальним ударом. Наступний небезпечний момент створив Дмитро Криськів. Він гарно діяв індивідуально і віддав пас врозріз на Кузьменка, однак постріл у Владислава вийшов неточним. 1:0 – мінімальна перемога «оранжево-чорних» у стартовому поєдинку сезону.
Гра була непростою. Ми припускали, що «Олімпік» оборонятиметься великими силами. Трохи не вийшло у творенні: моментами виходило непогано, але не так добре, як би того хотілося. Утім, тішуся, що хлопці намагаються використовувати те, що ми робимо на тренуваннях
Сергій Шищенко, головний тренер «Шахтаря» U19:

– Гра була непростою. Ми припускали, що «Олімпік» оборонятиметься великими силами. Трохи не вийшло у творенні: моментами виходило непогано, але не так добре, як би того хотілося. Утім, тішуся, що хлопці намагаються використовувати те, що ми робимо на тренуваннях. Нехай епізодично, але найголовніше, в нас це виходить. Якщо ж говорити в цілому, то не зовсім задоволений побаченим сьогодні. Хочеться більше агресії, контролю м'яча, переміщень. Хоча, звісно, дуже радію перемозі. Так, мали помилки, певне непорозуміння, але ми все ж узяли гору і заробили три очки. У наступному турі буде матч з «Динамо». Серйозно налаштовуємося на цей поєдинок, з нетерпінням його чекаємо. Гратимемо тільки на перемогу, намагатимемося втілити на полі все те, над чим працюємо на тренуваннях. Гадаю, матч буде хороший, з серйозним загостренням, емоціями. Усе-таки протистояння «Шахтар» – «Динамо» на будь-якому рівні викликає підвищений інтерес.

Наступний поєдинок «Шахтар» U19 проведе 12 серпня. У межах 2-го туру «гірники» зустрінуться на виїзді з «Динамо» U19.