|

FCSD | uefa.com

11 грудня відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

На цій стадії турніру «Шахтар» зустрінеться з «Ромою».

Перший матч «гірники» проведуть 21 лютого на власному полі, другий – 13 березня на виїзді. До вашої уваги – представлення суперника.

Друга команда Італії

Протягом 90-річної історії «Рома» тричі ставала чемпіоном (востаннє 2001-го), 9 разів здобула Кубок і двічі – Суперкубок країни.

Минулого сезону за Лучано Спаллетті римляни – срібний призер Серії А, відставши на 4 очки від «Ювентуса» й випередивши на бал «Наполі». У бомбардирських перегонах форвард Едін Джеко (29) також на 1 м’яч обійшов Дріса Мертенса (28).

Молодий наставник

У червні новим головним тренером «Роми» став Еусебіо Ді Франческо. Від 1997 до 2001 року він виступав за цей клуб і викликався до національної збірної Італії. 48-річний Ді Франческо досягнув значного прогресу в кар’єрі, очолюючи «Сассуоло»: скромний дебютант за підсумками третього сезону виявився шостим у Серії А та через кваліфікацію пробився до групи Ліги Європи – 2016/17.

Перші в непростому квартеті

Римляни з першого місця вийшли з групи С, набравши рівну кількість очок із «Челсі» (перевага за особистими зустрічами). «Вовки» в жодному з 2 матчів не змогли перемогти «Атлетіко», але, на відміну від мадридців, узяли максимум у протистоянні з «Карабахом». У 6 поєдинках забили 9 м’ячів та пропустили 6 разів.
У сезоні-2010/11 жереб звів суперників на тій самій стадії Ліги чемпіонів. Тоді «Шахтар» обіграв «Рому» із загальним рахунком 6:2 і вперше за свою історію вийшов у чвертьфінал турніру
Що зараз?

Нинішнього сезону «джаллороссі» виступають без багаторічного лідера й капітана Франческо Тотті. «Рома» прямує четвертою в таблиці Серії А (15 матчів, 11 перемог, 2 нічиї і 2 поразки; 27–10) після «Інтера», «Наполі» та «Ювентуса». Чемпіонат Італії не йде на зимову перерву, тож до зустрічі із «Шахтарем» римляни проведуть іще щонайменше 10 офіційних ігор.